0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, G652D, 3mm, 20m

EAN: 5902560369137
Part number: EX.9137
Model number: EX.9137
SKU: 1724799
13,42 zł netto
16,51 zł brutto
Dostępność:
10  szt.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Koszt dostawy od:  13,85 zł Oblicz koszt dostawy
Wysyłka od: wtorek, 18 czerwca 2024
Metody płatności
Metody dostawy

Extralink SC/APC-SC/APC | Patchcord | Jednomodowy, Duplex, G652D, 3mm, 20m

EAN:

5902560369137

Part number:

EX.9137

Model number: EX.9137
SKU: 1724799
Idealne rozwiązania dla Twojego biznesu
Znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Nasi specjaliści handlowi i presales codziennie dobierają produkty i usługi dla naszych klientów.
Ekspresowa dostawa sprzętu na całym świecie
Gwarantujemy terminową dostawę sprzętu, gdziekolwiek się znajdujesz. Pracujemy z globalnymi partnerami, aby nasza logistyka była zoptymalizowana.
Wsparcie wdrożeniowe gwarantowane
Oferujemy wsparcie we wdrożeniu rozwiązań w Twoim biznesie. Nasi wykwalifikowani inżynierowie pomagają w efektywnym zarządzaniu infrastrukturą.
Klient na pierwszym miejscu
Nasi eksperci z działu RMA szybko i sprawnie zajmują się reklamacjami i wymianą sprzętu, aby Twoja firma mogła funkcjonować bez przeszkód.
Opis
Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.652D DUPLEX 20M. Patchcord (z ang. przewód połączeniowy) jednomodowy o długości 20 metrów, średnicy kabla wynoszącej 3 mm, zakończony złączami SC/APC-SC/APC jest używany do łączenia sieciowego sprzętu optycznego, takiego jak przełączniki czy konwertery. Patchcordy stosowane są także szeroko w sieciach FTTH do łączenia urządzeń typu OLT oraz ONU/ONT.
Dane techniczne
Cechy
Długość kabla  Długość kabla
20 m
Pokaż więcej
Typ światłowodu  Typ światłowodu
G.652D
Pokaż więcej
Złączka 1  Złączka 1
SC
Pokaż więcej
Złączka 2  Złączka 2
SC
Pokaż więcej
Złącze 1  Złącze 1
Męska
Pokaż więcej
Złącze 2  Złącze 2
Męska
Pokaż więcej
Złącze typu polskiego 
APC
Pokaż więcej
Typ przewodu  Typ przewodu
FTTH
Pokaż więcej
Kolor produktu  Kolor produktu
Żółty
Pokaż więcej
Pełny dupleks  Pełny dupleks
Tak
Pokaż więcej
Struktura światłowódu jednomodowego 
Pojedynczy
Pokaż więcej
Rodzaj wtyczki 
Ceramika
Pokaż więcej
Materiał płaszcza 
Polichlorek winylu (PVC)
Pokaż więcej
Obsługa funkcji Plug & Play  Obsługa funkcji Plug & Play
Tak
Pokaż więcej
Certyfikaty 
CE, RoHs
Pokaż więcej
Waga i rozmiary
Średnica przewodu  Średnica przewodu
3 mm
Pokaż więcej
Dane opakowania
Ilość na paczkę 
1 szt.
Pokaż więcej

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia