0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.

AT-MMC2000/SP-960

Nazwa produktu: Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 850 nm Multifunkcyjny Srebrny
EAN: 767035218632
Part number: AT-MMC2000/SP-960
558,69 zł netto
687,19 zł brutto
Dostępność:
11-20  szt.
Dostawa:
środa, 22 lutego 2023
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Przesyłka kurierska  12,95 zł Oblicz
Opis
Czytaj więcej o Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 konwerter sieciowy 1000 Mbit/s 850 nm Multifunkcyjny Srebrny
Dane techniczne
Sieć komputerowa
Maksymalna prędkość z jaką dane mogą być przesyłane z jednego urządzenia na drugie.  Maksymalna szybkość przesyłania danych 1000 Mbit/s  
Konwerter przekształca jedną formę sygnału w inną, np. konwerter A/D zmienia sygnał analogowy na cyfrowy. Interfejs wejściowy konwertera to miejsce, gdzie konwertor łączony jest z urządzeniem zewnętrznym.  Konwerter interfejsu wyjściowego 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T  
Konwerter interfejsu wejściowego 1000Base-SX  
Standard pracy sieci, np. IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g.  Standardy komunikacyjne IEEE 802.1Q  
Rodzaj interfejsu sieci Ethernet Gigabit Ethernet  
Różne poziomy prędkości połączenia LAN Ethernet w megabitach na sekundę.  Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s  
Technologia okablowania Fiber Ethernet 1000BASE‑SX  
Zgodny z Jumbo Frames Tak  
Wirtualna sieć lokalna VLAN (Virtual Local Area Network) składa się z kilku komputerów i przełączników. Jest to sieć komputerowa wydzielona logicznie w ramach innej, większej sieci fizycznej LAN.  Obsługa sieci VLAN Tak  
Łączność
Technologia łączności Przewodowa  
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.  Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) 1  
Zakończenie końcówki światłowodu umożliwiające szybsze łączenie i rozłączanie niż splicing. Złącza łączą się automatycznie i układają rdzenie światłowodów tak, aby światło mogło przez nie przejść. Lepsze złącza tracą niewiele światła ze względu na odbijanie się światłowodów.  W sumie wyprodukowano około 100 rodzajów światłowodów.  Złącze światłowodowe SFP  
Praca
Największa odległość przez którą możliwe jest przesłanie danych.  Maksymalny dystans transferu 500 m  
Najmniejsza odległość pomiędzy dwoma powtarzającymi się fragmentami fali. Długość fali określa jej cechy, np. czerwone światło ma inną długość fali niż światło niebieskie.  Długość fali 850 nm  
Struktura światłowódu jednomodowego Multifunkcyjny  
Design
Urządzenie jest wbudowane lub musi zostać wbudowane (Tak/Nie). Jeśli nie, onacza to, że urządzenie podłączane jest zewnętrznie za pomocą kabla bądź bezprzewodowo.  Wewnętrzny Nie  
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.  Kolor produktu Srebrny  
Certyfikaty CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI  
Zarządzanie energią
Napięcie potrzebne do zasilania urządzenia.  Napięcie 12 V  
Prąd wejściowy 0.14 A  
Waga i rozmiary
Miara szerokości.  Szerokość produktu 54,9 mm  
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.  Głębokość produktu 101,6 mm  
Wysokość produktu.  Wysokość produktu 21,8 mm  
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.  Waga produktu 170 g  
Warunki zewnętrzne
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.  Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 50 °C  
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.  Zakres temperatur (przechowywanie) -30 - 70 °C  
Zakres wilgotności względnej 5 - 95%  
Dopuszczalna wilgotność względna 5 - 95%  
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 3048 m  
Zawartość opakowania
Podręcznik użytkownika Tak  
Instrukcja szybkiej instalacji Tak  
Przewodnik użytkownika Tak  

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia