0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
HPE Care Pack HPE Care Pack

Hewlett Packard Enterprise 40GB QSFP+ MPO moduł przekaźników sieciowych 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm

EAN: 888182143360
Part number: 747698-B21
SKU: 1018178
9 362,62 zł netto
11 516,02 zł brutto
Brak na magazynie
Metody płatności
Metody dostawy

Hewlett Packard Enterprise 40GB QSFP+ MPO moduł przekaźników sieciowych 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm

EAN:

888182143360

Part number:

747698-B21

SKU: 1018178
Idealne rozwiązania dla Twojego biznesu
Znajdziemy optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Nasi specjaliści handlowi i presales codziennie dobierają produkty i usługi dla naszych klientów.
Ekspresowa dostawa sprzętu na całym świecie
Gwarantujemy terminową dostawę sprzętu, gdziekolwiek się znajdujesz. Pracujemy z globalnymi partnerami, aby nasza logistyka była zoptymalizowana.
Wsparcie wdrożeniowe gwarantowane
Oferujemy wsparcie we wdrożeniu rozwiązań w Twoim biznesie. Nasi wykwalifikowani inżynierowie pomagają w efektywnym zarządzaniu infrastrukturą.
Klient na pierwszym miejscu
Nasi eksperci z działu RMA szybko i sprawnie zajmują się reklamacjami i wymianą sprzętu, aby Twoja firma mogła funkcjonować bez przeszkód.
Opis
HPE 40GB QSFP+ MPO. Maksymalna szybkość przesyłania danych: 40000 Mbit/s, Typ interfejsu: QSFP+, Złącze światłowodowe: MPO. Obsługiwane produkty: BladeSystem c-Class. Szerokość produktu: 131,8 mm, Głębokość produktu: 18,4 mm, Wysokość produktu: 13,7 mm. Liczba dołączonych produktów: 1 szt.
Dane techniczne
Wydajność
Maksymalna szybkość przesyłania danych  Maksymalna szybkość przesyłania danych
40000 Mbit/s
Pokaż więcej
Typ interfejsu 
QSFP+
Pokaż więcej
Złącze światłowodowe  Złącze światłowodowe
MPO
Pokaż więcej
Standard karty sieciowej SFP 
SR4
Pokaż więcej
Maksymalny dystans transferu  Maksymalny dystans transferu
300 m
Pokaż więcej
Długość fali  Długość fali
850 nm
Pokaż więcej
Standardy komunikacyjne  Standardy komunikacyjne
IEEE 802.3ba
Pokaż więcej
Transmisja dwukierunkowa duplex  Transmisja dwukierunkowa duplex
Pełny
Pokaż więcej
Liczba portów  Liczba portów
1
Pokaż więcej
Cechy
Obsługiwane produkty  Obsługiwane produkty
BladeSystem c-Class
Pokaż więcej
Waga i rozmiary
Szerokość produktu  Szerokość produktu
131,8 mm
Pokaż więcej
Głębokość produktu  Głębokość produktu
18,4 mm
Pokaż więcej
Wysokość produktu  Wysokość produktu
13,7 mm
Pokaż więcej
Waga produktu  Waga produktu
35 g
Pokaż więcej
Dane opakowania
Liczba dołączonych produktów  Liczba dołączonych produktów
1 szt.
Pokaż więcej

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia