0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Plantronics

Plantronics – komfort użytkowania i idealna jakość dźwięku

Plantronics to amerykańska firma, której działania koncentrują się wokół funkcjonalnych zestawów słuchawkowych o zróżnicowanych zastosowaniach. Urządzenia świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ważny jest komfort pracy, swoboda ruchów i możliwość wykonywania czynności dodatkowych (notatek, obsługi komputera) podczas rozmów telefonicznych. Przekładają się na większą wydajność pracy. Rozwiązania doceniane są zwłaszcza w środowiskach telemarketingowych, hotelach, biurach podróży, punktach obsługi klientów, infoliniach, centrach nawigacji oraz w wielu innych miejscach, w których rozmowa jest jednym z podstawowych narzędzi pracy. Największą popularnością cieszą się produkty z serii Savi oraz Blackwire

Doświadczenie i innowacyjność

Historia Plantronics sięga 1961 roku i jak w przypadku wielu firm związanych z nowymi technologiami ma swój początek w niewielkim garażu w kalifornijskim Santa Cruz. Właśnie tam dwaj piloci - Courtney Graham i Keith Larkin - starali się opracować alternatywę dla konwencjonalnych słuchawek stosowanych w komercyjnym lotnictwie. Udało się im jednak osiągnąć coś więcej. Tworząc pierwszy na świecie lekki zestaw słuchawkowy dokonali przełomu w komunikacji. To właśnie ze słuchawkami Plantronics Neil Armstrong wypowiedział na Księżycu legendarne słowa „To mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości”. Sukces zmotywował twórców do zintensyfikowania swoich prac i dążenia do osiągnięcia jeszcze bardziej innowacyjnych rozwiązań.

Inteligentne rozwiązania przyszłości

Kolejne lata upłynęły pod znakiem dynamicznego rozwoju i przełomowych rozwiązań w technologii inteligentnej komunikacji wyprzedzającej potrzeby użytkowników. Obecnie firma posiada biura w ponad 20 krajach, z powodzeniem rozwijając się m.in. w Anglii, Chinach, Meksyku czy Holandii. Tworząc ogólnoświatową sieć partnerów producent dba o zachowanie najwyższego poziomu rozwiązań. Po dość spartańskich początkach w garażu kontynuuje swoją pracę w laboratoriach i komorach dźwiękowych, przekraczając kolejne granice w drodze do uzyskania doskonałej jakości dźwięku.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia