Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas

kampania-vmware-horizon-q4-senetic

Plantronics – komfort użytkowania i idealna jakość dźwięku


Plantronics to amerykańska firma, której działania koncentrują się wokół funkcjonalnych zestawów słuchawkowych o zróżnicowanych zastosowaniach. Urządzenia świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ważny jest komfort pracy, swoboda ruchów i możliwość wykonywania czynności dodatkowych (notatek, obsługi komputera) podczas rozmów telefonicznych. Przekładają się na większą wydajność pracy. Rozwiązania doceniane są zwłaszcza w środowiskach telemarketingowych, hotelach, biurach podróży, punktach obsługi klientów, infoliniach, centrach nawigacji oraz w wielu innych miejscach, w których rozmowa jest jednym z podstawowych narzędzi pracy. Największą popularnością cieszą się produkty z serii Savi oraz Blackwire

Doświadczenie i innowacyjność

Historia Plantronics sięga 1961 roku i jak w przypadku wielu firm związanych z nowymi technologiami ma swój początek w niewielkim garażu w kalifornijskim Santa Cruz. Właśnie tam dwaj piloci - Courtney Graham i Keith Larkin - starali się opracować alternatywę dla konwencjonalnych słuchawek stosowanych w komercyjnym lotnictwie. Udało się im jednak osiągnąć coś więcej. Tworząc pierwszy na świecie lekki zestaw słuchawkowy dokonali przełomu w komunikacji. To właśnie ze słuchawkami Plantronics Neil Armstrong wypowiedział na Księżycu legendarne słowa „To mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości”. Sukces zmotywował twórców do zintensyfikowania swoich prac i dążenia do osiągnięcia jeszcze bardziej innowacyjnych rozwiązań.

Inteligentne rozwiązania przyszłości

Kolejne lata upłynęły pod znakiem dynamicznego rozwoju i przełomowych rozwiązań w technologii inteligentnej komunikacji wyprzedzającej potrzeby użytkowników. Obecnie firma posiada biura w ponad 20 krajach, z powodzeniem rozwijając się m.in. w Anglii, Chinach, Meksyku czy Holandii. Tworząc ogólnoświatową sieć partnerów producent dba o zachowanie najwyższego poziomu rozwiązań. Po dość spartańskich początkach w garażu kontynuuje swoją pracę w laboratoriach i komorach dźwiękowych, przekraczając kolejne granice w drodze do uzyskania doskonałej jakości dźwięku.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-39%
-10%
-71%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia