Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Plantronics

  Plantronics – komfort użytkowania i idealna jakość dźwięku


  Plantronics to amerykańska firma, której działania koncentrują się wokół funkcjonalnych zestawów słuchawkowych o zróżnicowanych zastosowaniach. Urządzenia świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ważny jest komfort pracy, swoboda ruchów i możliwość wykonywania czynności dodatkowych (notatek, obsługi komputera) podczas rozmów telefonicznych. Przekładają się na większą wydajność pracy. Rozwiązania doceniane są zwłaszcza w środowiskach telemarketingowych, hotelach, biurach podróży, punktach obsługi klientów, infoliniach, centrach nawigacji oraz w wielu innych miejscach, w których rozmowa jest jednym z podstawowych narzędzi pracy. Największą popularnością cieszą się produkty z serii Savi oraz Blackwire

  Doświadczenie i innowacyjność

  Historia Plantronics sięga 1961 roku i jak w przypadku wielu firm związanych z nowymi technologiami ma swój początek w niewielkim garażu w kalifornijskim Santa Cruz. Właśnie tam dwaj piloci - Courtney Graham i Keith Larkin - starali się opracować alternatywę dla konwencjonalnych słuchawek stosowanych w komercyjnym lotnictwie. Udało się im jednak osiągnąć coś więcej. Tworząc pierwszy na świecie lekki zestaw słuchawkowy dokonali przełomu w komunikacji. To właśnie ze słuchawkami Plantronics Neil Armstrong wypowiedział na Księżycu legendarne słowa „To mały krok dla człowieka, ale wielki skok dla ludzkości”. Sukces zmotywował twórców do zintensyfikowania swoich prac i dążenia do osiągnięcia jeszcze bardziej innowacyjnych rozwiązań.

  Inteligentne rozwiązania przyszłości

  Kolejne lata upłynęły pod znakiem dynamicznego rozwoju i przełomowych rozwiązań w technologii inteligentnej komunikacji wyprzedzającej potrzeby użytkowników. Obecnie firma posiada biura w ponad 20 krajach, z powodzeniem rozwijając się m.in. w Anglii, Chinach, Meksyku czy Holandii. Tworząc ogólnoświatową sieć partnerów producent dba o zachowanie najwyższego poziomu rozwiązań. Po dość spartańskich początkach w garażu kontynuuje swoją pracę w laboratoriach i komorach dźwiękowych, przekraczając kolejne granice w drodze do uzyskania doskonałej jakości dźwięku.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia