Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

veritas


Oracle logo

Oracle jest jednym z czołowych przedsiębiorstw na świecie, zajmujących się tworzeniem oprogramowania do procesów administrowania bazami danych. Dostarcza kompleksowe rozwiązania informatyczne dla firm o różnych specjalizacjach. Flagowym produktem giganta są systemy zarządzania relacyjnymi bazami danych Oracle Database.

Firma powstała w 1977 roku z inicjatywy Larry’ego Ellisona, Boba Minera i Eda Oatesa. Jej siedziba mieści się w Redwood Shores w Kalifornii. Obecnie zajmuje się obsługą ponad 400 tys. klientów z całego świata, w tym większością z listy Fortune 100.

Główną misją przedsiębiorstwa jest stymulowanie innowacji przez upraszczanie struktury informatycznej. Skupiając się na ciągłym rozwoju, firma przeznacza znaczne środki na badania. Ich usługi dostępne są w 145 krajach. Jako pierwsi stworzyli oprogramowanie dedykowane organizacjom biznesowym, które jest obsługiwane internetowo.

Oracle stara się nie tylko eliminować trudności związane z wprowadzaniem innowacji do branży biznesowej, ale też wpływać na szybkość, niezawodność i bezpieczeństwo pracy. Przekłada się to na zintegrowane, najlepsze w swojej klasie rozwiązania. Kompletne, otwarte narzędzia zapewniają najwyższą wydajność, generując jednocześnie zminimalizowane koszty.

Oferowane przez giganta systemy zaprojektowano, by uprościć i usystematyzować skomplikowane procesy biznesowe. Spełniają także potrzeby klientów wymagających rozwiązań modułowych. Otwarta architektura i system rozbudowanych możliwości operacyjnych dostarcza niezrównanej swobody wyboru oraz szeregu innych zalet, przekładających się na codzienną pracę. Wpływa to na budowanie optymalnej infrastruktury, w pełni spełniającej potrzeby przedsiębiorstw.

Sprawność oferowana innym ma swój początek w samym źródle - korporacji Oracle. Przestrzegając najwyższych standardów zarządzania, firma udostępnia dokumenty do wiadomości publicznej oraz angażuje się w rozwój etyki biznesu wśród pracowników.

Ze szczegółowymi przykładami wdrożeń można zapoznać się na stronie producenta.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-63%
-20%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia