0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
SFP+


Wkładki światłowodowe SFP+ 
współpracujące z rozwiązaniami HPE 

 

Oferta wkładek światłowodowych SANSEC to dobry wybór dla tych, którzy cenią wysoką jakość przy zachowaniu korzystnej ceny. 

Rozwiązania przetwarzają sygnał optyczny na elektryczny. Proponowana seria bazuje na standardzie SFP+. Parametry i inne szczegóły znajdują się na stronach produktów – w opisach i specyfikacjach. 

W ofercie prezentujemy najpopularniejsze modele SFP+ dedykowane współpracy z rozwiązaniami HPE. Nie znalazłeś wkładki, której szukasz? Daj nam znać – sprowadzimy ją dla Ciebie! 

Wkładki światłowodowe SANSEC są objęte 5-letnią gwarancją next business day. W sytuacji, gdy przestaną działać, producent wyśle nową następnego dnia roboczego, bez oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji.  

W razie pytań nasi specjaliści służą pomocą w wyborze odpowiedniego modelu i chętnie przedstawią szczegóły oferty. 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia