0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
SFP+


Moduły SFP+ przeznaczone do współpracy 
rozwiązaniami Cisco 

 

Wkładki światłowodowe SANSEC to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią niezawodnośćwysoką jakość i korzystną cenę.

Działanie wkładek opiera się na przetwarzaniu sygnału optycznego na elektryczny. Oferta dotyczy modułów SFP+. Informacje nt. parametrów konkretnych modeli znajdują się w opisach i specyfikacjach. 

Na stronie prezentujemy najczęściej zamawiane wkładki. W wypadku braku poszukiwanej wkładki, prosimy o kontakt – dostarczymy ją w najbliższym możliwym terminie.  

Oferta wkładek światłowodowych SANSEC jest objęta 5-letnią gwarancją next business day, dzięki której w razie awarii nowa wkładka jest wysyłana do klienta kolejnego dnia roboczego. 

Poza jakością i systemem gwarancyjnym zapewniamy pełne wsparcie naszych specjalistów, którzy pomogą dobrać odpowiedni model. 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia