0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Wkładki kompatybilne Cisco


Wkładki światłowodowe SFP kompatybilne z rozwiązaniami Cisco 

Seria wkładek światłowodowych SANSEC łączy wysoką jakość, niezawodne działanie i rozsądną cenę.  

Rozwiązania przetwarzają sygnał optyczny na elektryczny, bazując na konkretnym standardzie. Szczegółowe informacje i parametry urządzeń można znaleźć w opisach i specyfikacjach produktów. 

Wśród rozwiązań można znaleźć najpopularniejsze modele zgodne z rozwiązaniami Cisco, jednak w razie potrzeby jesteśmy w stanie szybko dostarczyć również te, które obecnie nie widnieją w naszej ofercie. 

Wkładki światłowodowe SANSEC są objęte 5 letnią gwarancją next business day. Oznacza to, że w razie awarii producent podeśle nowe urządzenie następnego dnia roboczego, bez oczekiwania na rozpatrzenie reklamacji.  

W razie pytań nasi specjaliści chętnie pomogą dobrać model, który sprawdzi się w danym środowisku i podpowiedzą, na co zwrócić uwagę podczas zakupu.   

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia