Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas

Rozwiązania kompatybilne z Cisco – wysoka jakość, niska cena


OEM Logo

Seria kompatybilnych z urządzeniami Cisco rozwiązań obejmuje kategorie DAC cables, SFP for Cisco Classic, SFP for Cisco SMB oraz SFP+ for Cisco Classic. Każdy model cechuje się wysoką jakością i działaniem odpowiadającym oryginalnym liniom produktowym Cisco, m.in. transceiverom (SFP, SFP+, X2), patchcordom (CAT 5-7, OM3, OM4) czy pamięciom dedykowanym szerokiej gamie urządzeń.

Ekonomiczny wybór

Korzystna cena pozwala na zaopatrzenie się w produkty odpowiadające oryginalnym rozwiązaniom nawet przy ograniczonych możliwościach budżetowych. Pozwala to na sprawne, efektywne funkcjonowanie i przedłużenie eksploatacji istniejącej struktury. Solidnie wykonane urządzenia umożliwiają szybki powrót do pracy. 

Szczegóły oferty

By uzyskać więcej informacji na temat oferowanych produktów, zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi pod produktami specyfikacjami. Jeśli mają Państwo pytania, polecamy kontakt z naszymi specjalistami, którzy przedstawią szczegóły oferty i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-21%
-76%
-21%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia