Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

  OEM – korzystny stosunek ceny do jakości


  OEM Logo

  Kategoria OEM obejmuje elementy kompatybilne z urządzeniami innych marek. Funkcjonalne zamienniki to ekonomiczna propozycja dla każdego, komu zależy na wysokiej jakości i niskiej cenie. Szeroki wybór produktów umożliwia dobranie części odpowiadających wielu rozwiązaniom. Idealnie sprawdza się w sytuacjach, w których zachodzi potrzeba wymiany pojedynczych elementów, a budżet nie pozwala na zainwestowanie środków w produkty oryginalne. Dzięki ich zastosowaniu przedłuża się czas eksploatacji istniejące struktury.

  Ekonomiczne rozwiązanie

  Seria obejmuje wiele linii produktowych. Jakość oferowanych rozwiązań spełnia wysokie standardy. Komponenty wykonane są z wytrzymałych materiałów, pozwalając na przedłużenie czasu pracy urządzeń. Dzięki temu koszty zredukowane są do minimum.

  Sprawdzony, dobry wybór

  Rozwiązania z kategorii OEM pozwalają na komfortową pracę i szybki powrót do codziennych zadań. Jest to szczególnie ważne w środowisku biznesowym, gdzie liczy się każda godzina efektywnego, bezawaryjnego działania. Dzięki elementom zapewniającym wyższą wydajność funkcjonalną pracą rozwiązań można się cieszyć jeszcze dłużej. Bardzo korzystny stosunek ceny do oferowanych możliwości sprawia, że to częsty wybór zarówno wśród użytkowników prywatnych, jak i biznesowych.

  Jak model wybrać?

  W przypadku pytań odnośnie wyboru właściwego urządzenia, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy przedstawią szczegóły oferty i pomogą w doborze odpowiednich części.

  Aktualne promocje:
  -49%
  -17%
  Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
  Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia