0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Sieci bezprzewodowe Netgear

Sieci bezprzewodowe Netgear – łatwość wdrażania i zarządzania


Netgear

Rozwiązania stosowane w zakresie sieci bezprzewodowych pozwalają na szybsze i bezpieczniejsze wdrażanie, konfigurowanie, a także zarządzanie. Produkty Netgear tworzące sieci bezprzewodowe wyróżnia wysoka jakość, niezawodność, a także łatwość w utrzymaniu ruchu i optymalizacja sieci. Poszczególne urządzenia można nie tylko szybko, ale i bezproblemowo skonfigurować, czego efektem będzie stworzenie elastycznej sieci bezprzewodowej.

Wydajne sieci bezprzewodowe Netgear

Wśród produktów marki Netgear z kategorii sieci bezprzewodowe znajdują się punkty dostępowe, kontrolery sieci bezprzewodowej, a także anteny. Produkty Netgear zapewniają bezpieczeństwo oraz niezawodność i wysoką wydajność. Punkty dostępowe obsługują zarówno jedno-, jak i dwupasmową transmisję. Z kolei kontrolery Netgear pozwalają na wdrażanie oraz zarządzanie nawet 150 punktami dostępowymi. Wysokowydajne anteny Netgear umożliwiają dostęp do punktów dostępowych.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia