0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Moduły i akcesoria Netgear

Moduły i akcesoria Netgear – wysoka jakość, niska cena


Netgear

Oferowane moduły i akcesoria są dopełnieniem podstawowej oferty. Przeznaczone są do pracy z rozwiązaniami Netgear. Proponowana przez producenta szeroka gama zaawansowanych narzędzi sieciowych umożliwia właściwy dobór najbardziej optymalnego dla konkretnej organizacji rozwiązania. Na ofertę akcesoriów składają się zestawy do montażu, kable antenowe, zasilacze oraz adaptery. Te ostatnie umożliwiają dostęp do internetu z dowolnego gniazdka i zapewniają szybkość dostosowaną nawet do najbardziej wymagających aplikacji.

Dostosowanie do potrzeb użytkowników

Dzięki szerokiemu wyborowi produktów dodatkowych, które uzupełniają linię podstawową, użytkownicy mogą indywidualnie zarządzać kształtem infrastruktury, w pełni dopasowując ją do swoich potrzeb. Wysoką jakość urządzeń Netgear potwierdzają tysiące klientów, którzy postawili na pewne i sprawdzone rozwiązania. Dołącz do nich i przekonaj się, ile możesz zyskać!

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia