0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Netgear

Rozwiązania sieciowe Netgear

Netgear

 

 

 

Netgear jest amerykańskim producentem sprzętu sieciowego. Skupiając się na technologii przewodowej i bezprzewodowej, dostarcza rozwiązania dla domu i biznesu.

Misją firmy jest przekształcanie nowatorskich idei w innowacyjne narzędzia sieciowe, umożliwiające kontakt między ludźmi. Tworzy w ten sposób inteligentne, intuicyjne i dostosowane do indywidualnych oczekiwań produkty.

Przedsiębiorstwo oferuje rozwiązania dedykowane środowiskom domowym i biznesowym. Dzięki wykorzystaniu najszybszej technologii sieciowej komunikacji system domowej łączności pozwala na niezwykle szybką i sprawną pracę, zdalne monitorowanie obrazów wideo oraz zaawansowane zastosowania pamięciowe. Głównym celem działań firmy jest optymalizacja połączeń i płynne działanie sieci.

Netgear udostępnia także pracownikom niezbędne do wykonywania służbowych obowiązków narzędzia. Zaawansowany asortyment oferuje łatwość instalacji, obsługi i konfiguracji, bez dodatkowych kosztów i złożonej formy. Jak zapewnia producent, kluczowym założeniem dla zastosowań firmowych było umożliwienie wzrostu i rozwoju przedsiębiorstwa, bez tracenia cennego czasu na detale. Dostarczając rentowne i skalowalne rozwiązania, firma wpływa na zwiększenie rentowności i wydajności ich klientów. Dostosowuje oferowany sprzęt do przedsiębiorstw różnej wielkości i dopasowuje produkty do ich potrzeb, także pod kątem konkretnej branży.

W ich portfolio wyróżnić można m.in. przełączniki zarządzalne i niezarządzalne, routery oraz moduły, które przeznaczone są do większości zastosowań, w tym SOHO. Od 2007 r. Netgear zapewnia dożywotnią gwarancję na niezawodne switche ProSafe. Z kolei w linii ProSecure, dostarcza kompleksowe bramy sieciowe oraz serię urządzeń, mogących skanować dane dla nawet 600 użytkowników. Producent oferuje również urządzenia NAS z przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem do zarządzania i tworzenia kopii. Możemy wśród nich wymienić m.in. urządzenia typu Stora, które zwiększają funkcjonalność serwerów, posiadają certyfikat DLNA i służą do obsługi m.in. Netgear EVA 2000 Digital Entertainer Live lub innych artykułów zgodnych z DLNA, takich jak Western Digital WD TV Live.

Firma powstała w 1996 roku. Jej głównym założeniem było dostarczanie rozwiązań sieciowych dla małych podmiotów, takich jak gospodarstwa domowe czy niewielkie przedsiębiorstwa. W 1998 roku wykupił ją Nortel, zajmujący się produkcją sprzętu telekomunikacyjnego. W 2002 roku Netgear ponownie stał się niezależny. Prace rozwojowe koncentrują się obecnie głównie na segmencie multimediów.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia