Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39
azure

office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas

vmware-sprawdz-nowa-oferte-vmware-virtual-san


Netgear

Netgear jest amerykańskim producentem sprzętu sieciowego. Skupiając się na technologii przewodowej i bezprzewodowej, dostarcza rozwiązania dla domu i biznesu.

Misją firmy jest przekształcanie nowatorskich idei w innowacyjne narzędzia sieciowe, umożliwiające kontakt między ludźmi. Tworzy w ten sposób inteligentne, intuicyjne i dostosowane do indywidualnych oczekiwań produkty.

Przedsiębiorstwo oferuje rozwiązania dedykowane środowiskom domowym i biznesowym. Dzięki wykorzystaniu najszybszej technologii sieciowej komunikacji system domowej łączności pozwala na niezwykle szybką i sprawną pracę, zdalne monitorowanie obrazów wideo oraz zaawansowane zastosowania pamięciowe. Głównym celem działań firmy jest optymalizacja połączeń i płynne działanie sieci.

Netgear udostępnia także pracownikom niezbędne do wykonywania służbowych obowiązków narzędzia. Zaawansowany asortyment oferuje łatwość instalacji, obsługi i konfiguracji, bez dodatkowych kosztów i złożonej formy. Jak zapewnia producent, kluczowym założeniem dla zastosowań firmowych było umożliwienie wzrostu i rozwoju przedsiębiorstwa, bez tracenia cennego czasu na detale. Dostarczając rentowne i skalowalne rozwiązania, firma wpływa na zwiększenie rentowności i wydajności ich klientów. Dostosowuje oferowany sprzęt do przedsiębiorstw różnej wielkości i dopasowuje produkty do ich potrzeb, także pod kątem konkretnej branży.

W ich portfolio wyróżnić można m.in. przełączniki zarządzalne i niezarządzalne, routery oraz moduły, które przeznaczone są do większości zastosowań, w tym SOHO. Od 2007 r. Netgear zapewnia dożywotnią gwarancję na niezawodne switche ProSafe. Z kolei w linii ProSecure, dostarcza kompleksowe bramy sieciowe oraz serię urządzeń, mogących skanować dane dla nawet 600 użytkowników. Producent oferuje również urządzenia NAS z przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem do zarządzania i tworzenia kopii. Możemy wśród nich wymienić m.in. urządzenia typu Stora, które zwiększają funkcjonalność serwerów, posiadają certyfikat DLNA i służą do obsługi m.in. Netgear EVA 2000 Digital Entertainer Live lub innych artykułów zgodnych z DLNA, takich jak Western Digital WD TV Live.

Firma powstała w 1996 roku. Jej głównym założeniem było dostarczanie rozwiązań sieciowych dla małych podmiotów, takich jak gospodarstwa domowe czy niewielkie przedsiębiorstwa. W 1998 roku wykupił ją Nortel, zajmujący się produkcją sprzętu telekomunikacyjnego. W 2002 roku Netgear ponownie stał się niezależny. Prace rozwojowe koncentrują się obecnie głównie na segmencie multimediów.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Select your location
We have prepared our store in your language and currency www.senetic.com
Check all our websites.
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-33%
-22%
-15%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Metody płatności
Certyfikaty i wyróżnienia
Metody wysyłki