Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Zasilacze MikroTik

  Zasilacze MikroTik – niezawodność i wysoka jakość


  MikroTik

  Zasilacze z oferty MikroTik pozwalają na bezpieczne i niezawodne zasilanie urządzeń z wykorzystaniem różnych źródeł zasilania – od USB 5V aż po PoE 48V, dzięki czemu montaż urządzeń jest możliwy praktycznie w każdym miejscu.

  Szeroki wybór

  5V Power Injector przeznaczony do wykorzystania z routerami RB411 UAHR oraz RB493G. Pozwala na zasilanie tych urządzeń z 5v źródła USB. Natomiast RBPOE to adapter do zasilania płyt RouterBOARD obsługujących 9-48V PoE. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania możliwa jest znaczna redukcja liczby przewodów w infrastrukturze sieciowej.

  Pewność bezpiecznej pracy

  W ofercie zasilaczy MikroTik znajduje się także konwerter RBPOE-CON-HP zmieniający napięcie z 48V na 24V, który pozwala na zasilanie urządzeń z serii RouterBOARD z wykorzystaniem dowolnego źródła zasilania PoE 48V. 24HPOW to 38-watowy zasilacz, który może być wykorzystywany do wszystkich routerów z serii RouterBOARD za wyjątkiem serii RB500. Większy model, 70-watowy zasilacz 48POW przygotowany został przede wszystkim z myślą o zasilaniu platformy RB800.

   

  Aktualne promocje:
  -19%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia