OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Systemy bezprzewodowe 802.11ac MikroTik

Systemy bezprzewodowe 802.11.ac – jakość godna MikroTik

MikroTik

Standard technologii bezprzewodowej 802.11.ac opublikowany został w 2011 roku. Zgodnie z specyfikacją IEEE 802.11ac przepustowość kanału korzystającego z wielu stacji powinna utrzymywać poziom przynajmniej 1 Gbit/s, a pojedynczej stacji 500 MBit/s. Urządzenia tego standardu pracują na częstotliwości 5 GHz. Prace nad specyfikacją zostały ukończone w grudniu 2013 roku, a oficjalne zatwierdzenie standardu nastąpiło w styczniu 2014 roku.

Szeroka oferta produktów

Firma MikroTik, dbając o wysoką jakość swoich urządzeń i wykorzystywanie najnowszych technologii przygotowała specjalną serię urządzeń bezprzewodowych, które wykorzystują standard 802.11ac. Wśród oferowanych produktów, warto zwrócić uwagę na RBSXTG-5HPacD – kompletne urządzenie z modułem radiowym MIMO oraz anteną MIMO, które można wykorzystać jako bazową antenę sektorową. Innym znaczącym produktem jest RB921UAGS-5SHPacT-NM, nazwany NetMetal5, który obudowany został w metalowej wodoodpornej obudowie, co umożliwia mu pracę w najtrudniejszych warunkach. Urządzenia są kompatybilne wstecz z starszymi standardami sieci bezprzewodowych. 

 

Systemy bezprzewodowe 802.11ac MikroTik to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują niezawodnego i wydajnego sprzętu sieciowego. MikroTik to renomowana marka, która od lat dostarcza produkty najwyższej jakości. W skład oferty wchodzą zarówno switche, jak i routery oraz anteny, które zapewniają niezawodne połączenie bezprzewodowe o prędkości 802.11ac. Dzięki temu można cieszyć się szybkim internetem i płynnym przesyłaniem danych.

Switche MikroTik to doskonałe rozwiązanie dla firm, które wymagają stabilnej i wydajnej sieci. Dzięki nim można łatwo zarządzać ruchem sieciowym, zapewniając optymalne warunki pracy.

Routery MikroTik to niezbędne urządzenia dla każdego, kto chce cieszyć się niezawodnym połączeniem internetowym. Dzięki nim można łatwo skonfigurować sieć i zapewnić bezpieczne połączenie dla wszystkich urządzeń w domu lub biurze.

Anteny MikroTik to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują mocnego i stabilnego sygnału bezprzewodowego. Dzięki nim można łatwo pokryć duże obszary, zapewniając niezawodne połączenie dla wszystkich urządzeń.

Marka MikroTik jest synonimem niezawodności i wydajności. Jej produkty są cenione przez ekspertów z całego świata. Dzięki nim można cieszyć się szybkim i stabilnym połączeniem bezprzewodowym, niezależnie od miejsca i czasu. Jeśli szukasz najlepszego sprzętu sieciowego, to systemy bezprzewodowe 802.11ac MikroTik są idealnym wyborem. Zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, dlaczego produkty MikroTik są tak cenione na rynku.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia