OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Systemy bezprzewodowe MikroTik

Systemy bezprzewodowe MikroTik – pewny wybór

MikroTik

Oferowane przez MikroTik systemy bezprzewodowe zapewniają stabilność połączenia, wysoką przepustowość oraz dostępność. Urządzenia pozwalają na budowę optymalnej sieci komputerowej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wysokiej jakości sygnał, solidność wykonania i przystępna cena to cechy, które skutecznie przekonują wielu klientów.

Popularne rozwiązania

Do najpopularniejszych urządzeń należy zaliczyć anteny RBSXT-2nDr2, RBSXT-5nDr2, RBSXTG2HnD i RBSXT-5HPnD. Wysoka moc nadawania w częstotliwości 2,4 GHz oraz 5 GHz i atrakcyjna cena sprawiają, że urządzenia są masowo wykorzystywane do łączenia sieci punkt-punkt (point to point) oraz punkt i wielu odbiorców (point to multipoint).

Innowacje

Firma MikroTik oferuje również produkt SXT Sixpack (RBSXTKit) składający się z 6 elementów sieci, jednej dużej anteny SXTG-5HPnD-SAr2 oraz 5 urządzeń klienckich SXTG-5HPnD-SAr2. Ten kompletny zestaw jest bezpośrednio gotowy do montażu. Obsługuje technologię 802.11n oraz Nv2 TDMA, pozwalając osiągnąć 200 Mbit przepustowości łącza.

 

Systemy bezprzewodowe MikroTik to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują niezawodnych i innowacyjnych produktów do budowy sieci bezprzewodowych. Marka MikroTik od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży IT i telekomunikacyjnej, a jej produkty są powszechnie stosowane na całym świecie.

W ofercie znajdują się zarówno switche MikroTik, które umożliwiają łatwe zarządzanie ruchem w sieci, jak i routery MikroTik, które zapewniają szybki i stabilny dostęp do internetu. Dzięki nim możesz cieszyć się płynnym przesyłaniem danych i korzystać z internetu bez żadnych przestojów.

MikroTik oferuje również anteny, które są niezwykle skutecznym narzędziem do wzmacniania sygnału bezprzewodowego. Dzięki nim możesz zapewnić doskonałe pokrycie sieci w każdym zakątku swojego domu, biura czy innego miejsca, w którym korzystasz z internetu.

Wszystkie produkty MikroTik wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także intuicyjnym interfejsem, który umożliwia łatwe i szybkie konfigurowanie sieci. Dzięki temu nawet osoby nieposiadające specjalistycznej wiedzy z zakresu IT mogą skonfigurować swoją sieć bezprzewodową w prosty sposób.

Jeśli szukasz niezawodnych, innowacyjnych i łatwych w obsłudze produktów do budowy sieci bezprzewodowych, to oferta MikroTik jest idealna dla Ciebie. Nie czekaj dłużej i zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia