Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Routery MikroTik

  Routery MikroTik – sprawne, niezawodne działanie


  MikroTik

  Routery firmy MikroTik to urządzenia, które idealnie nadają się zarówno dla małego biura i domu (SOHO), jak i do bardziej skomplikowanych sieci i struktur. Spełniają podstawowe wymagania użytkowników, do których zaliczyć należy obsługę WiFi w standardzie B/G/N, jak i możliwość sterowania ruchem i przepustowością (łącznie z funkcją blokady protokołów P2P). Szeroka oferta produktów pozwala na dostosowanie się do potrzeb konkretnych rozwiązań.

  Proces zarządzania

  Routery zarządzane są przez autorski system operacyjny RouterOS, którym można zarządzać na kilka różnych sposobów. Zaliczamy do nich dostęp przez CLI, przez telnet/ssh, oprogramowanie WinBox oraz poprzez przeglądarkę internetową (system WebFig). Wszystkie działania na konsoli można odwzorować na pozostałych systemach zarządzania.

  Wydajna, szybka praca

  Routery wyróżniają się wysoką wydajnością i szybkością działania. Do najpopularniejszych modeli zalicza się RouterBOARD z serii 750 (UP, GL) oraz modele RouterBOARD 2011 (iL-IN, iL-RM, iLS-IN, UiAS-IN, UiAS-RM).

   

  Aktualne promocje:
  -31%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia