0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Routery bezprzewodowe dla domu i biura MikroTik

Routery bezprzewodowe MikroTik – pewne rozwiązanie dla domu lub biura


MikroTik

MikroTik posiada szeroką ofertę routerów bezprzewodowych  i punktów dostępowych przeznaczonych do wykorzystania w domu lub biurze. Najpopularniejszy z nich to Micro Access Point 2n, niewielki punkt dostępowy z pełnią możliwości zapewnianych przez system RouterOS. Jest to urządzenie, które może być zasilane z różnego typu źródeł – USB, pasywne i aktywne PoE oraz Power Jack. Może dodatkowo pracować jako źródło zasilania dla innego urządzenia, zapewniając do 500mA co oznacza, że można do niego podpiąć np. SXT CPE.

Funkcjonalne produkty

RB951-2n to flagowy punkt dostępowy do użytku domowego produkcji firmy MikroTik. Kompaktowe urządzenie posiada 5 portów Ethernet i wbudowaną antenę. Niewielkie wymiary i estetyczna obudowa sprawiają, że ten model doskonale sprawdzi się w domu i biurze.

Zróżnicowane zastosowania

W miejscach, gdzie umieszczenie punktów dostępowych w tradycyjny sposób nie jest możliwe, jak np. lotniska, centra handlowe czy hotele świetnie sprawdza się sufitowy punkt dostępowy cAP 2n. Urządzenie wspiera standardy 802.11b/g/n i może być zasilane przez PoE. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria do montażu na ścianie lub suficie oraz PoE injector.

 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia