Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Routery bezprzewodowe dla domu i biura

  Routery bezprzewodowe MikroTik – pewne rozwiązanie dla domu lub biura


  MikroTik

  MikroTik posiada szeroką ofertę routerów bezprzewodowych  i punktów dostępowych przeznaczonych do wykorzystania w domu lub biurze. Najpopularniejszy z nich to Micro Access Point 2n, niewielki punkt dostępowy z pełnią możliwości zapewnianych przez system RouterOS. Jest to urządzenie, które może być zasilane z różnego typu źródeł – USB, pasywne i aktywne PoE oraz Power Jack. Może dodatkowo pracować jako źródło zasilania dla innego urządzenia, zapewniając do 500mA co oznacza, że można do niego podpiąć np. SXT CPE.

  Funkcjonalne produkty

  RB951-2n to flagowy punkt dostępowy do użytku domowego produkcji firmy MikroTik. Kompaktowe urządzenie posiada 5 portów Ethernet i wbudowaną antenę. Niewielkie wymiary i estetyczna obudowa sprawiają, że ten model doskonale sprawdzi się w domu i biurze.

  Zróżnicowane zastosowania

  W miejscach, gdzie umieszczenie punktów dostępowych w tradycyjny sposób nie jest możliwe, jak np. lotniska, centra handlowe czy hotele świetnie sprawdza się sufitowy punkt dostępowy cAP 2n. Urządzenie wspiera standardy 802.11b/g/n i może być zasilane przez PoE. W zestawie znajdują się niezbędne akcesoria do montażu na ścianie lub suficie oraz PoE injector.

   

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia