0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
MikroTik RouterBOARD

RouterBOARD – wysokiej jakości routery MikroTik


MikroTik

RouterBOARD to linia routerów MikroTik zaprojektowana w taki sposób, aby umożliwić budowę dowolnie skomplikowanych infrastruktur sieciowych z wykorzystaniem cech różnych modeli.

Szeroka oferta

RB411 to seria tanich, konfigurowalnych modemów wyposażonych w jedno złącze Ethernet i jeden slot miniPCI, która obejmuje 8 modeli, różniących się częstotliwością CPU i ilością pamięci RAM oraz dodatkowymi portami. RB435G został wyposażony w 5 slotów miniPCI oraz 3 porty Gigabit Ethernet, dzięki czemu doskonale nadaje się na centralny punkt sieci. Posiada także 2 wejścia USB 2.0, które mogą zostać użyte np. do podłączenia zewnętrznej pamięci lub bezprzewodowego modemu 3G.  

Pewność dobrego wyboru

RB450G to rozszerzona wersja modelu RB450, która oferuje bardzo wysokie parametry przy niezwykle atrakcyjnej cenie. Urządzenie zarządzane jest z wykorzystaniem systemu operacyjnego RouterOS, a obudowa skrywa 5 portów Gigabit Ethernet, 256 MB pamięci RAM i procesor 680 MHz. Najbardziej uniwersalnym routerem z oferty MikroTik RouterBOARD jest model RB493, który posiada 9 portów Ethernet oraz 3 sloty miniPCI. Urządzenie pracuje w oparciu o system RouterOS i może pełnić zarówno funkcję zaawansowanego routera, jak i firewalla lub narzędzia do monitorowania i limitowania transferu sieciowego.

 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia