OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Anteny paraboliczne MikroTik

Anteny paraboliczne MikroTik – gwarancja wysokiej jakości

MikroTik

Anteny paraboliczne nadają się do tworzenia dość długich połączeń w paśmie 5 GHz i są odporne na trudne warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdują się także osłony, które zmniejszają obciążenia spowodowane wiatrem lub opadami. To rozwiązania trwałe i bardzo solidne.

Popularne modele

Najpopularniejsza antena to wysokiej klasy rozwiązanie mANT30, skonstruowane z zachowaniem najwyższych standardów i pracujące na częstotliwości 5 GHz (od 4.7 do 5.875 GHz). W ofercie dostępne są dwa modele różniące się precyzją systemu montażowego – standard (MTAD-5G-30D3) i precision (MTAD-5G-30D3-PA). Wraz z antenami dostarczane są wszystkie niezbędne akcesoria i okablowanie.

Dodatkowa ochrona

Montując antenę paraboliczną warto zastanowić się nad zastosowaniem pokrywy zabezpieczającej Random Cover for mANT. Rozwiązanie zmniejsza obciążenia związane z podmuchami wiatru, a także chroni wrażliwe elementy anteny przed trudnymi warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Random Cover może być wykorzystywana w szerokim zakresie temperatur.

 

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia