Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

Anteny paraboliczne MikroTik – gwarancja wysokiej jakości


MikroTik

Anteny paraboliczne nadają się do tworzenia dość długich połączeń w paśmie 5 GHz i są odporne na trudne warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdują się także osłony, które zmniejszają obciążenia spowodowane wiatrem lub opadami. To rozwiązania trwałe i bardzo solidne.

Popularne modele

Najpopularniejsza antena to wysokiej klasy rozwiązanie mANT30, skonstruowane z zachowaniem najwyższych standardów i pracujące na częstotliwości 5 GHz (od 4.7 do 5.875 GHz). W ofercie dostępne są dwa modele różniące się precyzją systemu montażowego – standard (MTAD-5G-30D3) i precision (MTAD-5G-30D3-PA). Wraz z antenami dostarczane są wszystkie niezbędne akcesoria i okablowanie.

Dodatkowa ochrona

Montując antenę paraboliczną warto zastanowić się nad zastosowaniem pokrywy zabezpieczającej Random Cover for mANT. Rozwiązanie zmniejsza obciążenia związane z podmuchami wiatru, a także chroni wrażliwe elementy anteny przed trudnymi warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Random Cover może być wykorzystywana w szerokim zakresie temperatur.

 

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-18%
-28%
-48%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia