Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Anteny paraboliczne

  Anteny paraboliczne MikroTik – gwarancja wysokiej jakości


  MikroTik

  Anteny paraboliczne nadają się do tworzenia dość długich połączeń w paśmie 5 GHz i są odporne na trudne warunki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdują się także osłony, które zmniejszają obciążenia spowodowane wiatrem lub opadami. To rozwiązania trwałe i bardzo solidne.

  Popularne modele

  Najpopularniejsza antena to wysokiej klasy rozwiązanie mANT30, skonstruowane z zachowaniem najwyższych standardów i pracujące na częstotliwości 5 GHz (od 4.7 do 5.875 GHz). W ofercie dostępne są dwa modele różniące się precyzją systemu montażowego – standard (MTAD-5G-30D3) i precision (MTAD-5G-30D3-PA). Wraz z antenami dostarczane są wszystkie niezbędne akcesoria i okablowanie.

  Dodatkowa ochrona

  Montując antenę paraboliczną warto zastanowić się nad zastosowaniem pokrywy zabezpieczającej Random Cover for mANT. Rozwiązanie zmniejsza obciążenia związane z podmuchami wiatru, a także chroni wrażliwe elementy anteny przed trudnymi warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi. Random Cover może być wykorzystywana w szerokim zakresie temperatur.

   

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia