Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

veritas

MikroTik - routery, oprogramowanie i urządzenia łączności radiowej


MikroTik

Firma MikroTik to łotewski producent sprzętu i oprogramowania sieciowego z główną siedzibą w Rydze. Oferta spółki składa się z urządzeń łączności radiowej w standardach 802.11a/b/g/n, routerów oraz oprogramowania do obsługi sieciowej. Założone w 1995 roku przedsiębiorstwo szybko znalazło miejsce na rynku rozwiązań sieciowych połączeń bezprzewodowych. Najbardziej znane produkty firmy to system operacyjny bazujący na jądrze Linuksa – MikroTik RouterOS oraz routery z serii RouterBOARD.

Szerokie możliwości

Oprogramowanie MikroTik RouterOS pozwala zamienić dowolny komputer klasy PC w funkcjonalny router. Do podstawowych możliwości takiego rozwiązania warto zaliczyć obsługę WPA, WPA2, EAP, WEP, wirtualnych punktów dostępowych czy HotSpot. Możliwości systemu obejmują także filtrację ruchu p2p, obsługę VPN oraz ISDN, tunelowanie i trasowanie (RIP, OSPF, BGP). Za pomocą programu WinBox możliwa jest także zdalna administracja w Microsoft Windows lub przy wykorzystaniu pakietu Wine w Linuksie.

Licencjonowanie

System licencjonowany jest na zasadzie schodkowej, czyli wraz z wzrostem poziomu licencji rosną możliwości oprogramowania i jego cena. RouterOS przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorstw świadczących usługi transmisji danych oraz dostępu do Internetu, tworzy idealne połącznie z linią produktów MikroTik RouterBOARD.

Wiele zastosowań

MikroTik RouterBOARD to seria produktów, która powstała w 2002 roku. Wysoka wydajność urządzeń sprawia, że idealnie radzą sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami z zakresu zarządzania i kształtowania ruchu. Routery spełniają również oczekiwania użytkowników domowych, a szeroko gama urządzeń pozwala na odpowiedni dobór sprzętu pod konkretne zapotrzebowania. Linia produktów RouterBOARD nadaje się do integracji własnych rozwiązań zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Całość oferty uzupełniają anteny paraboliczne, zasilacze, obudowy i inne akcesoria związane z budową sieci bezprzewodowych. MikroTik oferuje również karty mini PCI oraz PCI Express korzystające z protokołów 802.11.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-27%
-12%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia