0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
MikroTik

MikroTik - routery, oprogramowanie i urządzenia łączności radiowej

MikroTik

 

 

 

Sprzęt i oprogramowanie sieciowe Mikrotik

Firma MikroTik to łotewski producent sprzętu i oprogramowania sieciowego z główną siedzibą w Rydze. Oferta spółki składa się z urządzeń łączności radiowej w standardach 802.11a/b/g/n, routerów oraz oprogramowania do obsługi sieciowej. Założone w 1995 roku przedsiębiorstwo szybko znalazło miejsce na rynku rozwiązań sieciowych połączeń bezprzewodowych. Najbardziej znane produkty firmy to system operacyjny bazujący na jądrze Linuksa – MikroTik RouterOS oraz routery z serii RouterBOARD.

Szerokie możliwości

Oprogramowanie MikroTik RouterOS pozwala zamienić dowolny komputer klasy PC w funkcjonalny router. Do podstawowych możliwości takiego rozwiązania warto zaliczyć obsługę WPA, WPA2, EAP, WEP, wirtualnych punktów dostępowych czy HotSpot. Możliwości systemu obejmują także filtrację ruchu p2p, obsługę VPN oraz ISDN, tunelowanie i trasowanie (RIP, OSPF, BGP). Za pomocą programu WinBox możliwa jest także zdalna administracja w Microsoft Windows lub przy wykorzystaniu pakietu Wine w Linuksie.

Licencjonowanie

System licencjonowany jest na zasadzie schodkowej, czyli wraz z wzrostem poziomu licencji rosną możliwości oprogramowania i jego cena. RouterOS przeznaczony jest dla małych i średnich przedsiębiorstw świadczących usługi transmisji danych oraz dostępu do Internetu, tworzy idealne połączenie z linią produktów MikroTik RouterBOARD.

Wiele zastosowań

MikroTik RouterBOARD to seria produktów, która powstała w 2002 roku. Wysoka wydajność urządzeń sprawia, że idealnie radzą sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami z zakresu zarządzania i kształtowania ruchu. Routery spełniają również oczekiwania użytkowników domowych, a szeroko gama urządzeń pozwala na odpowiedni dobór sprzętu pod konkretne zapotrzebowania. Linia produktów RouterBOARD nadaje się do integracji własnych rozwiązań zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Całość oferty uzupełniają anteny paraboliczne, zasilacze, obudowy i inne akcesoria związane z budową sieci bezprzewodowych. MikroTik oferuje również karty mini PCI oraz PCI Express korzystające z protokołów 802.11.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia