Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Surface


  Microsoft Surface – rozwiązanie dla kreatywnych. Z nim możesz więcej

   

  Wyobraź sobie urządzenie, które rozumie wszystkie Twoje potrzeby. Pozwala rozwinąć wyobraźnię i inspiruje. Pomyśl, o ile łatwiejsza byłaby praca z rozwiązaniem, które w pełni wpisuje się w Twój proces tworzenia. A teraz poznaj Surface i zapomnij o ograniczeniach.

   

  Zarażaj inwencją

   

  Microsoft Surface wykorzystuje najnowsze technologie, dzięki którym doskonale łączy kompaktowy rozmiar, błyskawiczne działanie, lekką formę i dużą moc z uniwersalnym zastosowaniem. Dzięki zaskakującym możliwościom dotrzymuje kroku twórcom nawet najbardziej nieszablonowych projektów, znajdując zastosowanie w zróżnicowanych branżach.

   

  Surface to wolność

   

  Nowe rozwiązanie pozwoli Ci na pracę na Twoich zasadach. To kompletnie wyposażone centrum dowodzenia, które jest zawsze pod ręka. Wybierz urządzenie, które najpełniej odpowiada Twoim potrzebom. Kreuj, organizuj i relaksuj się kiedy tylko masz na to ochotę! 

  Aktualne promocje:
  -31%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia