Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Microsoft Surface – rozwiązanie dla kreatywnych. Z nim możesz więcej

 

Wyobraź sobie urządzenie, które rozumie wszystkie Twoje potrzeby. Pozwala rozwinąć wyobraźnię i inspiruje. Pomyśl, o ile łatwiejsza byłaby praca z rozwiązaniem, które w pełni wpisuje się w Twój proces tworzenia. A teraz poznaj Surface i zapomnij o ograniczeniach.

 

Zarażaj inwencją

 

Microsoft Surface wykorzystuje najnowsze technologie, dzięki którym doskonale łączy kompaktowy rozmiar, błyskawiczne działanie, lekką formę i dużą moc z uniwersalnym zastosowaniem. Dzięki zaskakującym możliwościom dotrzymuje kroku twórcom nawet najbardziej nieszablonowych projektów, znajdując zastosowanie w zróżnicowanych branżach.

 

Surface to wolność

 

Nowe rozwiązanie pozwoli Ci na pracę na Twoich zasadach. To kompletnie wyposażone centrum dowodzenia, które jest zawsze pod ręka. Wybierz urządzenie, które najpełniej odpowiada Twoim potrzebom. Kreuj, organizuj i relaksuj się kiedy tylko masz na to ochotę! 

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-70%
-28%
-2%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia