0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Skontaktuj się z nami
Prosimy o podanie Państwa danych. Bez tych informacji nie będziemy w stanie Państwu odpowiedzieć na zapytanie i przesłać oferty. Po otrzymaniu zapytania ofertowego nasz dział handlowy dołoży wszelkich starań by przygotować dla Państwa najlepszą ofertę.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Już wybrano typ licencji. Aby zmienić typ licencji należy wyczyścić konfigurator.

Zamknij
Wyczyścić konfigurator?TakNie
Wybrany produkt należy do innego typu licencji niż obecnie wybrana.
Aby dodać ten produkt należy najpierw wyczyścić konfigurator.

Zamknij
Rodzaje licencjonowania Microsoft:
Open ValueOpen Value SubscriptionOEMFPP (BOX DVD)ESDUsługiAkcesoria MicrosoftSubskrypcje MicrosoftWieczyste licencje MicrosoftMicrosoft SurfaceAkcesoria SurfaceOffice 365Azure
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Zadzwoń do naszych ekspertów:
+48 32 420 92 00
lub wyślij e-mail:
software at senetic dot pl
Microsoft Open Value Subscription
Program Open Value subscription jest sposobem licencjonowania oprogramowania, który polega na czasowym prawie do korzystania z najnowszych wersji wybranych produktów firmy Microsoft. Program ten przeznaczony jest dla firm posiadających minimum 5 komputerów. Umowa podpisywana jest na 3 lata, a opłaty wnoszone są w ratach rocznych.

Microsoft logo

Open Value Subscription to oferta licencjonowania grupowego w systemie subskrypcji skierowana do firm zainteresowanych korzystaniem z oprogramowania Microsoft bez kupowania go na własność. Zakup subskrypcji pozwala na uzyskanie dostępu do w pełni funkcjonalnego oprogramowania i jego bieżących aktualizacji na czas trwania umowy.

 

Wymogiem kwalifikacyjnym jest zakup subskrypcji na przynajmniej 5 komputerów, w tym co najmniej jednego programu wchodzącego w skład platformy. Czas trwania umowy to 3 lata. Program Open Value Subscription pozwala na obniżenie i rozłożenie w czasie kosztów oprogramowania, ponieważ płatności dokonywane są w corocznych ratach, a subskrypcja jest zasadniczo tańsza niż zakup licencji bezterminowej.

 

Podobnie jak w przypadku pozostałych programów licencji grupowych firmy Microsoft – Open oraz Open Value – również z OVS korzystać mogą wszystkie podmioty komercyjne oraz organizacje administracji państwowej, służba zdrowia, placówki edukacyjne, organizacje charytatywne i międzynarodowe.

 


Dotychczasowe umowy:

Rodzaj licencji ze względu na charakter podmiotu dla jakiego chcesz zakupić licencje:

Opcja dla całej firmy:
   (min. 5)
Dla jakich produktów chcesz uzyskać licencję w ramach tej umowy?Promocja -15% przy zakupie wszystkich 3 produktów.
Dalej
Zamówienie

  Wybrane produkty:
Wyczyść Wyczyść

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia