0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Skontaktuj się z nami
<
Prosimy o podanie Państwa danych. Bez tych informacji nie będziemy w stanie Państwu odpowiedzieć na zapytanie i przesłać oferty. Po otrzymaniu zapytania ofertowego nasz dział handlowy dołoży wszelkich starań by przygotować dla Państwa najlepszą ofertę.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Już wybrano typ licencji. Aby zmienić typ licencji należy wyczyścić konfigurator.

Zamknij
Wyczyścić konfigurator?TakNie
Wybrany produkt należy do innego typu licencji niż obecnie wybrana.
Aby dodać ten produkt należy najpierw wyczyścić konfigurator.

Zamknij
Rodzaje licencjonowania Microsoft:
Open ValueOpen Value SubscriptionOEMFPP (BOX DVD)ESDUsługiAkcesoria MicrosoftSubskrypcje MicrosoftWieczyste licencje MicrosoftMicrosoft SurfaceAkcesoria SurfaceOffice 365Azure
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Zadzwoń do naszych ekspertów:
+48 32 420 92 00
lub wyślij e-mail:
software at senetic dot pl
Microsoft Open Value
Program licencyjny Microsoft Open Value jest przeznaczony dla firm, które zainteresowane są zakupem licencji wieczystych (bezterminowych), a opłaty za licencje chcą wnosić w ratach rocznych lub jednorazowo. Umowa zawierana jest na trzy lata. Wszystkie licencje dostępne są z Software Assurance (L+SA).


Microsoft logo

Open Value to popularny program licencjonowania oprogramowania firmy Microsoft skierowany do firm i organizacji zainteresowanych zakupem licencji bezterminowych (wieczystych). Umowa programu Open Value zawierana jest na okres 3 lat, a płatności można dokonać jednorazowo lub rozłożyć ją na coroczne raty. Do każdej licencji dołączany jest także pakiet Software Assurance (L+SA), który zapewnia szybki dostęp do nowych wersji oprogramowania i szkoleń dla pracowników, specjalistyczną pomoc techniczną i zniżki na oprogramowanie dla pracowników.

 

Złożenie zamówienia ułatwia funkcjonalny konfigurator który pozwala określić rodzaj licencji (komercyjna bądź rządowa), wybrać pomiędzy rozwiązaniami Company Wide lub Non Company Wide i określić preferowaną formę płatności.

 

Licencje z opcją dla całej firmy (Company Wide) dostępne są dla firm z co najmniej 5 komputerami zainteresowanych ujenoliceniem oprogramowania na bazie co najmniej jednej z głównych platform Microsoft. Licencje Non Company Wide pozwalają z kolei na nabywanie w łatwy sposób kolejnych licencji w dowolnym czasie trwania umowy w dowolnej ilości. 

 


Dotychczasowe umowy:

Rodzaj licencji ze względu na charakter podmiotu dla jakiego chcesz zakupić licencje:

Opcja licencjonowania Open Value dla administracji państwowej jest dostępna dla kwalifikujących się do korzystania z niej małych i średnich instytucji administracji rządowej. Jest to rodzaj licencji, dzięki której jednostki publiczne mogą zakupić oprogramowanie Microsoft po specjalnej, preferencyjnej cenie.
Opcja dla całej firmy:

Wariant ten przeznaczony jest dla firm, które chcą nabywać licencje na oprogramowanie Microsoft w sposób elastyczny, w dowolnej ilości, w dowolnym momencie trwania umowy.
Warunkiem skorzystania z tej opcji jest zamówienie w zamówieniu początkowym co najmniej 5 licencji na dowolne produkty (L+SA lub SA) oferowane w tym programie. Następne zamówienia mogą opiewać nawet na jedną licencję.
Wszystkie licencje dostępne są z Software Assurance.

Wariant ten przeznaczony jest dla firm, które mają co najmniej 5 komputerów w firmie oraz chcą ujednolicić swoje oprogramowanie na wszystkich swoich komputerach w oparciu o co najmniej jeden z następujących produktów: Windows 7 Enterprise uaktualnienie, Office Professional Plus, licencje dostępu do serwerów tzw. Core CAL (Core Client Access License), Enterprise CAL, Windows Small Business Server CAL lub Windows Essential Business Server CAL.
Wszystkie licencje dostępne są z Software Assurance.
Płatność

Opłata za licencje wnoszona jest tylko raz - na początku trwania trzyletniej umowy licencyjnej.

W przypadku wyboru opcji płatności w ratach, jednorazowa opłata za licencje jest dzielona na 3 równe raty, które należy uregulować z początkiem każdego roku trwania umowy.
Dalej

Jeśli znasz się na licencjonowaniu Microsoft Open Value i chciałbyś swobodnie wybierać spośród wszystkich produktów oferowanych w tym licencjonowaniu skorzystaj z naszego narzędzia dla ekspertów.Zamówienie

  Wybrane produkty:
Wyczyść Wyczyść

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia