Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Windows 10 Pro

  Nowoczesny i wielozadaniowy Windows 10 Professional


  Microsoft logo

  Najnowszy system operacyjny Microsoftu swoją oficjalną premierę rynkową miał 29 lipca 2015 roku. Windows 10 w wersji Pro jest odpowiednim wyborem dla sektora mniejszych przedsiębiorstw. Zawiera narzędzia takie jak między innymi  zdalny dostęp, a także możliwość efektywnego zarządzania aplikacjami, które wpływają na usprawnienie pracy w małych firmach.

  Połączenie nowoczesności funkcjonalności

  Windows 10 to nowoczesność i funkcjonalność. Rozwiązanie łączy zalety Windows 7 oraz Windows 8.1. Najnowszy system operacyjny Microsoftu określany jest jako znajomy, efektywny, dopasowany oraz osobisty. Windows 10 to więcej wbudowanych zabezpieczeń, a także zwiększona wydajność. Funkcjonalność nowego systemu operacyjnego przekłada się na lepsze zarządzanie miejscem na pulpicie, możliwości przypięcia nawet czterech aplikacji na ekranie, a także utworzenia wirtualnych pulpitów, na przykład, aby pogrupować zawartość według zastosowania. Windows 10 daje możliwości jednoczesnego wykonywania kilku zadań.

  Nowe rozwiązania

  W Windows 10 Microsoft wykorzystał sprawdzone rozwiązania, takie jak na przykład menu Start, które jednak powróciło w odświeżonej wersji. Najnowszy system operacyjny to jednak wiele nowych rozwiązań. Jednym z nich jest przeglądarka Microsoft Edge, która zastąpiła Internet Explorer. Windows 10 to także odmieniony panel sterowania oraz cyfrowa asystentka Cortana. System Windows 10 Pro dostępny jest w polskiej oraz angielskiej wersji językowej

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia