Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  OEM
  Senetic - Partner Microsoft


  Microsoft logoOferta oprogramowania Microsoft dostępnego na licencji OEM (Original Equipment Manufacturer) obejmuje programy z rodziny Windows, Windows Server. Licencje OEM przypisują oprogramowanie do konkretnego urządzenia (poprzez powiązania z płytą główną). Jest to rozwiązanie tańsze niż licencje BOX, nadające się doskonale do wykorzystania przez użytkowników, którzy wykorzystują swój sprzęt długoterminowo, rozbudowując go o nowe podzespoły.

   

  W ofercie systemu Windows znajdują się systemy Windows 7, Windows 8 oraz Windows 8.1 w wersjach przeznaczonych do użytku domowego oraz firmowego.

   

  Microsoft to światowy lider w dziedzinie oprogramowania do zarzadzania serwerami firmowymi. Windows Server dostępny jest obecnie w wersjach 2008, 2012 i 2012 R2 – każda z nich w wariancie Standard, Datacenter i Enterprise (2008) lub Essentials (2012 i 2012 R2).

   

  Dla wszystkich systemów klasy Windows Server dostępne są także licencje CAL, przeznaczone dla użytkowników łączących się z serwerami firmowymi, aby uzyskać dostęp do zainstalowanych na nich aplikacji lub przechowywanych danych.

   

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia