OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
OEM
Senetic - Partner Microsoft

Microsoft logoOferta oprogramowania Microsoft dostępnego na licencji OEM (Original Equipment Manufacturer) obejmuje programy z rodziny Windows, Windows Server. Licencje OEM przypisują oprogramowanie do konkretnego urządzenia (poprzez powiązania z płytą główną). Jest to rozwiązanie tańsze niż licencje BOX, nadające się doskonale do wykorzystania przez użytkowników, którzy wykorzystują swój sprzęt długoterminowo, rozbudowując go o nowe podzespoły.

 

W ofercie systemu Windows znajdują się systemy Windows 7, Windows 8 oraz Windows 8.1 w wersjach przeznaczonych do użytku domowego oraz firmowego.

 

Microsoft to światowy lider w dziedzinie oprogramowania do zarzadzania serwerami firmowymi. Windows Server dostępny jest obecnie w wersjach 2008, 2012 i 2012 R2 – każda z nich w wariancie Standard, Datacenter i Enterprise (2008) lub Essentials (2012 i 2012 R2).

 

Dla wszystkich systemów klasy Windows Server dostępne są także licencje CAL, przeznaczone dla użytkowników łączących się z serwerami firmowymi, aby uzyskać dostęp do zainstalowanych na nich aplikacji lub przechowywanych danych.

 

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia