0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Office 365 - SeneticSenetic - Partner Microsoft
Microsoft Volume Licensing

W naszej ofercie znajdą Państwa trzy rodzaje licencjonowania grupowego Microsoft Volume Licensing:
Microsoft Open License
licencje na własność
jednorazowa opłata

Otwarta Licencja Microsoft, tzw. licencja OPEN (lub również inaczej nazywana MOLP) jest najprostszym sposobem nabycia licencji wieczystych na oprogramowanie Microsoft, przeznaczonym dla wszystkich podmiotów gospodarczych, zarówno dla małych jak i większych firm oraz dla podmiotów edukacyjnych oraz dla administracji.

Pozwala nabywać licencje w sposób elastyczny – w dowolnym momencie trwania umowy oraz na dowolną ilość produktów, które są firmie w danej chwili potrzebne.

Otwarta Licencja Microsoft (MOLP - Microsoft Open License Pack) dostępna jest dla przedsiębiorstw, podmiotów edukacyjnych (Open Academic) oraz jednostek administracji publicznej (Open Government).
Więcej informacji o MOLP.
Wybierz Open License
Microsoft Open License
licencje na własność
płatność ratalna lub jednorazowa

Program licencyjny Microsoft Open Value jest przeznaczony dla firm, które zainteresowane są zakupem licencji wieczystych (bezterminowych), a opłaty za licencje chcą wnosić w ratach rocznych lub w fornie opłaty jednorazowej "z góry".

Umowa zawierana jest na trzy lata, a wszystkie licencje dostępne są z Software Assurance (L+SA).

Program Open Value w opcji dla całej firmy (Company Wide) zakłada standaryzację oprogramowania używanego na wszystkich komputerach w oparciu, o co najmniej jeden z produktów platformy: Office, Windows lub CALe dostępowe.
Wybierz Open Value
Microsoft Open License
wynajem licencji
opłaty roczne

Program Open Value Subscription jest sposobem licencjonowania oprogramowania, który polega na czasowym prawie do korzystania z najnowszych wersji wybranych produktów firmy Microsoft.

Program ten przeznaczony jest dla firm posiadających minimum 5 komputerów.
Umowa podpisywana jest na 3 lata, a opłaty wnoszone są w ratach rocznych.

Microsoft Open Value Subscriptiom jest szczególnie polecany firmom, których rozwój w ciągu najbliższych 3 lat jest trudny do przewidzenia – zarówno mogą się szybko rozwijać i kupować nowe komputery, jak i redukować ich liczbę (lub prowadzą projekty czasowe np. Call Centers) i dlatego nie chcą inwestować w zakup licencji na własność.
Wybierz OV Subscription
Więcej informacji o licencjach Microsoft znajdą Państwo na stronach producenta: http://www.microsoft.com/pl-pl/licencje/ lub na stronie Licencja Molp.

 

Microsoft logoMicrosoft to największe przedsiębiorstwo z branży informatycznej na świecie. Znane jako producent systemów operacyjnych MS-DOS, Microsoft Windows oraz oprogramowania biurowego dla firm i odbiorców indywidualnych jakim jest pakiet programów Microsoft Office.

 

Firma założona w 1975 roku w celu stworzenia interpretera języka BASIC szybko rozrosła się tworząc międzynarodowe biura w różnych rejonach świata. Pierwszym znaczącym sukcesem firmy był DOS – pierwszy przenośny system operacyjny dla komputerów i mikrokomputerów. W 1985 powstała pierwsza wersja systemu operacyjnego Windows, a w 1989 roku swoją premierę miał pakiet biurowy Microsoft Office.

 

Stały rozwój i dostosowywanie się produktów marki Microsoft pod potrzeby poszczególnych użytkowników umożliwił podział oprogramowania na 3 główne grupy licencji.

 

Podział rodzajów licencji prezentuje się następująco:

- Licencje OPEN (MOLP) – dostępne w wersji elektronicznej (dostępne za pośrednictwem VLSC (Volume Licensing Service Center))
- Licencje OEM – dedykowane i przypisane do konkretnego fizycznego sprzętu (serwera, laptopa, komputera stacjonarnego)
- Licencje FPP (BOX) – standardowa wersja pudełkowa oprogramowania, wybierana najczęściej przez użytkowników domowych.

 

Microsoft wydzielił także licencje ze względu na zakres użytkowania oprogramowania, w związku z czym wyróżnia się:

- Licencje komercyjne – dla firm i przedsiębiorstw
- Licencje edukacyjne – dla podmiotów edukacyjnych i naukowych
- Licencje rządowe – dla placówek rządowych oraz urzędów.

Tak szeroki wachlarz możliwości licencjonowania oprogramowania pozwala dobrać odpowiednią licencję do indywidulanych potrzeb każdego klienta.

 

Do najczęściej wybieranych aplikacji marki Microsoft zalicza się pakiety biurowe Office oraz system operacyjny Windows, który posiada odpowiednie swoje odmiany zarówno dla zastosowań domowych oraz serwerowych. Bogate pakiety językowe sprawiają, że każdy użytkownik komputera na świecie będzie w stanie sprawnie i bezproblemowo użytkować oprogramowanie firmy Microsoft.

 

Rodzaje licencjonowania Microsoft:
Open ValueOpen Value SubscriptionOEMFPP (BOX DVD)ESDUsługiSurfaceAkcesoria MicrosoftSubskrypcje MicrosoftWieczyste licencje Microsoft Office 365Azure
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Zadzwoń do naszych ekspertów:
+48 32 420 92 00
lub wyślij e-mail:
software at senetic dot pl
Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia