0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Micron

Micron – inspiracja innowacją

Firma powstała 1978 roku w stanie Idaho. Zajmuje się produkcją pamięci komputerowych, pamięci flash oraz napędów flash USB. Producent stawia na innowację, podąża za trendami w branży IT, oferując nowoczesne rozwiązania klientom, dla których istotne jest wdrażanie do infrastruktury niezawodnych rozwiązań. Urządzenia Micron zapewniają radykalną poprawę w zakresie dystrybucji, analizy i dostępu do danych.

Postaw na niezawodne dyski SSD

Dyski SSD Micron charakteryzują się wydajnością na najwyższym poziomie, niewielkimi rozmiarami, wysokim stopniem kompatybilności oraz małym poborem mocy. Firma stawia na wysoki poziom zabezpieczeń tak, aby wartościowe dane zawsze były bezpieczne.

Dyski klasy Enterprise

Dyski SSD dedykowane są firmom z sektora MŚP oraz dużym korporacjom. Zapewniają optymalną wytrzymałość w celu utrzymania sprawnej i bezproblemowej obsługi infrastruktury IT przedsiębiorstwa. Centra danych, do których wdrażane są urządzenia producenta są zwrotne, ponieważ umożliwiają skalowanie wydajności i pojemności w bardzo szybkim czasie.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia