0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Logitech

Logitech - marka z wieloletnią tradycją

Istniejąca od ponad 30 lat firma Logitech specjalizuje się w sprzęcie peryferyjnym do komputerów. Marka z ugruntowaną na rynku pozycją w swojej ofercie posiada między innymi klawiatury, myszy komputerowe, głośniki, słuchawki, kamery internetowe, akcesoria do tabletów czy prezentery.

Od myszy komputerowej...

Firma Logitech założona została w roku 1981, jej siedziba znajdowała się wówczas w mieście Apples położonym w Szwajcarii. Sukces marce przyniosły myszy komputerowe, w produkcji których Logitech stał się światowym liderem, a wszystko za sprawą ich nieustannego udoskonalania oraz chęci dopasowania urządzenia do rosnących potrzeb rynku komputerów - zarówno stacjonarnych, jak i przenośnych.

... do lidera

Na przestrzeni lat marka Logitech stała się liderem w zakresie nie tylko myszy komputerowych, ale i osobistego sprzętu peryferyjnego. Drogą do sukcesu okazały się innowacyjne rozwiązania oraz najwyższa jakość, na które postawiła firma. Produkty Logitech znalazły uznanie użytkowników na całym świecie. Marka koncentruje się na ciągłym opracowywaniu coraz to lepszych rozwiązań oferujących większe możliwości, wyróżniających się wydajnością.

Najwyższa jakość

Rozwiązania proponowane przez markę to wysoka jakość, a także innowacja. Produkty charakteryzuje wyjątkowy design. Sprzęt do obsługi komputera czy też urządzenia do komunikacji internetowej Logitech zyskuje coraz szersze grono użytkowników. Na ich jakość znaczący wpływ ma systematyczne poszerzenie wiedzy na temat projektowania różnego rodzaju urządzeń.

Niepowtarzalny design

Produkty marki Logitech to także wyjątkowy design połączony z wygodnym użytkowaniem. Niepowtarzalny wygląd urządzeń przyciąga uwagę. Sprzęt proponowany przez szwedzkiego producenta został stworzony z myślą o indywidualistach, a także o osobach ceniących sobie klasę, jakość oraz komfort użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą rozwiązań.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia