OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
LG

LG - uczyń życie lepszym

LG logo

LG to znany na całym świecie producent sprzętu elektronicznego. Firma powstała w 1958 roku, w Korei Południowej. Od tamtej pory dynamicznie rozwija swoją działalność, pogłębiając wiedzę i zdobywając kolejne poziomy doświadczenia. Posiada status jednego z liderów na światowym rynku zaawansowanych rozwiązań cyfrowych. Wraz z początkiem XXI wieku jej portfolio wzbogaciło się o wiele innowacyjnych produktów i technologii, co miało odzwierciedlenie w znacznym umocnieniu pozycji.

Oferta  producenta obejmuje dedykowane konkretnym zastosowaniom rozwiązania (m.in. monitory, urządzenia mobilne czy telewizory), pozwalające kompleksowo spełniać indywidualne potrzeby. Dzięki temu łatwo dopasowują się do różnych środowisk roboczych, dopełniając - w zależności od danego modelu - każde z nich.

Doskonałe parametry, nowoczesny design i zaawansowane technologie sprawiają, że produkty cieszą się ogromną popularnością w wielu krajach. Bardzo korzystne - w stosunku do oferowanej jakości - ceny urządzeń umożliwiają zaopatrzenie się w nie coraz szerszej grupie odbiorców. Misją firmy jest oferowanie sprzętu, w którym zastosowane zostało eleganckie wzornictwo i inteligentne rozwiązania, dostosowane do stylu życia i potrzeb klientów.

Ogromny sukces proponowanych produktów wynika m.in. z wysokiej sprawności, niezawodności i możliwości długiego użytkowania. Wykorzystanie najnowszych osiągnięć technologicznych sprawia, że każdy produkt skonstruowany jest z zapewnieniem intuicyjnej obsługi, pełnej funkcjonalności i zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań.

Logo firmy jest ściśle związane z jej filozofią. Nawiązuje do globalnego wymiaru działalności, zorientowania na przyszłość, energii, wrażliwości i technologii. Trwałe relacje z odbiorcami, którzy - zadowoleni - kontynuują zaopatrywanie się w kolejne rozwiązania LG oraz zaskakiwanie ich jeszcze wyższym poziomem produktów to strategia, która od lat pozwala firmie utrzymywać się w światowej czołówce rynku elektronicznego.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia