Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Logo Lenovo

Rozwiązaniami oferowanymi przez Lenovo w kategorii zawierającej opcje serwerowe są m.in. procesory, pamięci RAM, dyski twarde, karty sieciowe, RAID, taśmy danych czy inne akcesoria, dopełniające kompletną platformę. Produkty zapewniają warunki niezbędne do działania serwerów, a także do rozbudowy i poprawy ich parametrów.

Proponowane modele umożliwiają poszerzenie infrastruktury, zwiększenie skalowalności i odpowiednie wyprofilowanie, zgodne z oczekiwaniami użytkowników i specyfiki danej branży. Wieloletnie doświadczenie Lenovo i pozycja na światowym rynku sprawiają, że oferowane opcje serwerowe spełniają najwyższe standardy.

By rozbudować posiadane urządzenie, warto sprawdzić m.in. liczbę wolnych slotów i przestudiować parametry. Szczegółowe informacje i możliwości konkretnych modeli można znaleźć w specyfikacji wybranych urządzeń. W razie pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wyczerpująco wytłumaczą wszelkie niejasności i pozwolą wybrać najlepsze możliwe rozwiązanie.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-14%
-1%
-64%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia