Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!


Logo Lenovo

Monitory oferowane przez Lenovo to nowoczesne ekrany z podświetleniem LED. Szybki czas reakcji, wysoki kontrast i szeroki kąt widzenia to cechy na które warto zwrócić uwagę kupując monitor tej marki. Monitory w zależności od modelu wyposażone są w złącza analogowe D-Sub lub cyfrowe Display Port, DVI-D. Ergonomiczna konstrukcja monitorów zapewnia komfort, a podstawki z regulacją kąta pochylenia monitora, wysokości oraz obrotu umożliwiają idealne dopasowanie stanowiska pracy.

 

Stosowanie podświetlenia LED pozwala zaoszczędzić energię, dzięki czemu monitory stają się bardziej przyjazne dla środowiska. Szybki czas reakcji matryc gwarantuje krystaliczny obraz, brak smug i zakłóceń podczas szybko zmieniających się scenerii oraz prawidłową ostrość.

 

Monitory Lenovo są dostępne w rozmiarach od 17 do 33 cali. Tak szerokie zróżnicowanie parametrów pozwala na idealny dobór sprzętu pod potrzeby każdego klienta. Najczęściej wybieranymi modelami z gamy produktów są: ThinkVision LT2452p (60A6MAT2EU) oraz Lenovo LT1952p (T48MNEU).

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-14%
-48%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia