0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Lenovo

Logo Lenovo

Lenovo to chińska firma informatyczna. Firma założona w 1984 roku, obecnie uważana jest za największego na świecie producenta komputerów osobistych. W 2005 roku firma odkupiła od IBM dział komputerów PC, a w 2014 roku Motorolę. Firma Lenovo obsługuje klientów z ponad 160 krajów, mając siedziby w ponad 60 z nich. Głowna siedziba marki znajduje się w Hong Kongu.

 

Od 2010 roku Lenovo notuje bardzo szybki rozwój. Wyjątkowo zaprojektowane produkty, wysoka jakość wykonania oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że urządzenia marki Lenovo są bardzo często wybierane. Innowacyjne rozwiązania oraz pobudzanie wyobraźni ludzi, to główne cele jakie stawiane są podczas projektowania nowych sprzętów, tak by praca była łatwiejsza i przyjemniejsza.

 

Główną częścią oferty są stacje robocze (ThinkCentre, ThinkStation, Essential), notebooki (z laptopami popularnych serii B, E, L, M, S, T, W, X), monitory, macierze dyskowe. Lenovo posiada także szeroką gamę akcesoriów do których należy zaliczyć stacje dokujące, baterie oraz dyski SSD/HDD. Ciekawą opcją jest także możliwość wykupienia pakietów serwisowych, które przedłużają gwarancję nawet do 5 lat.

 

Znaczącą rodziną produktów jest także seria ThinkPad. Zaprojektowana przez Richarda Sappera seria produktów od 2005 roku produkowana jest przez Lenovo. Wyróżnia się ona wykorzystaniem TrackPoint (tradycyjnie czerwonego przycisku, stosowanego jako urządzenie wskazujące) oraz ThinkLight (białej bądź pomarańczowej diody LED o zwiększonej jasności, oświetlającej klawiaturę, która znajduje się nad matrycą). Notebooki z serii ThinkPad wykonane są z plastiku, posiadają magnezową ramę Roll Cage uniemożliwiającą odkształcenie oraz system Active Protection System, który dzięki wbudowanego akcelerometrowi pozwala wykryć wstrząsy i z wyprzedzeniem zaparkować głowicę dysku twardego nie narażając go na uszkodzenia.

 

Lenovo skupia się na unikatowości produkowanych sprzętów, dzięki czemu urządzenia są pożądane na rynku. Firma nie inwestuje wyłącznie w sprzedaż i dystrybucje, skupia się także na lokalnej produkcji w poszczególnych krajach. Działania te pozwalają osiągnąć globalny zasięg z lokalną dokładnością i doskonałością, dzięki czemu możliwa jest realizacja długoterminowego sukcesu opartego na zasadzie „globalnej-lokalnej” firmy.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia