Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Legrand


  Legrand Logo

  Koncern Legrand specjalizuje się w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych, wykorzystywanych zarówno na skalę przemysłową, jak i mieszkaniową. Godnymi zaufania produktami zdobyli ugruntowaną pozycję na wielu światowych rynkach - m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii, USA, Meksyku, Brazylii, Indiach, Korei Południowej i Australii. Produkcja ich rozwiązań odbywa się w ponad 30 fabrykach. Każda z nich wykorzystuje bogate doświadczenia w rozwijaniu i udoskonalaniu szerokiego asortymentu.

   

  Misją firmy jest zapewnianie optymalnych rozwiązań w dziedzinie instalacji elektrycznych, automatyki i sieci teletechnicznych. W swojej ofercie mają m.in. bogaty zasób osprzętu elektroinstalacyjnego (m.in. Sistena, Suno, Oteo, Mosaic), rozdzielnic, szaf i obudów elektrycznych (m.in. XL3, Nedbox, Ekinoxe, RWN) oraz kanałów kablowych do rozprowadzania instalacji (m.in. DLP).

   

  Firma Legrand oferuje zasilacze UPS podzielone na trzy typy: modułowe, konwencjonalne oraz line interactive. Oferta skierowana jest do wszystkich obszarów zastosowań i zawiera rozwiązania gwarantujące maksymalną ochronę w zakresie mocy i czasu podtrzymania.

   

  Produkowane przez nich zasilacze awaryjne - dzięki odpowiednim akcesoriom - mogą być połączone z centrum operacyjnym, gdzie ich praca będzie monitorowana 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Wybór odpowiedniego modelu gwarantuje najwyższą jakość, zwiększa też niezawodność systemu zasilania gwarantowanego. Doskonałe właściwości techniczne pozwalają na uzyskanie sprawności na poziomie do 95 proc., przy jednoczesnym zmniejszeniu strat energii i zwiększeniu oszczędności.

   

  W ofercie Legrand są produkty popularnych na świecie marek Cablofil (producent siatkowych korytek kablowych), Zucchini (producent szynoprzewodów i transformatorów suchych żywicznych), Bticino (oferuje systemy domofonowe i wideodomofonowe) i Alpes Technologies (zajmuje się kompensacją mocy biernej). Każda z nich jest gwarancją optymalnych rozwiązań. Wszystkie posiadają atesty, międzynarodowe certyfikaty i spełniają rygorystyczne wymogi norm, co potwierdza ich wysoką jakość.

   

  Firma posiada ponad 5 tysięcy patentów i stale poszukuje nowych rozwiązań. Część obrotów stale przeznacza na rozwój i badania. Nad innowacjami pracuje ponad 2 tysiące osób, koordynowanych przez najważniejsze ośrodki - Limoges we Francji i Varese we Włoszech.

   

  Początki firmy sięgają 1860 roku i miasta Limoges we Francji. Obecnie grupa Legrand zatrudnia około 33 tysiące osób i posiada 20 proc. udziałów w rynku osprzętu elektroinstalacyjnego oraz 14 proc. udziałów w rynku dystrybucji okablowania.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia