Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas

kampania-vmware-horizon-q4-senetic


Legrand Logo

Koncern Legrand specjalizuje się w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych, wykorzystywanych zarówno na skalę przemysłową, jak i mieszkaniową. Godnymi zaufania produktami zdobyli ugruntowaną pozycję na wielu światowych rynkach - m.in. we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Wielkiej Brytanii, USA, Meksyku, Brazylii, Indiach, Korei Południowej i Australii. Produkcja ich rozwiązań odbywa się w ponad 30 fabrykach. Każda z nich wykorzystuje bogate doświadczenia w rozwijaniu i udoskonalaniu szerokiego asortymentu.

 

Misją firmy jest zapewnianie optymalnych rozwiązań w dziedzinie instalacji elektrycznych, automatyki i sieci teletechnicznych. W swojej ofercie mają m.in. bogaty zasób osprzętu elektroinstalacyjnego (m.in. Sistena, Suno, Oteo, Mosaic), rozdzielnic, szaf i obudów elektrycznych (m.in. XL3, Nedbox, Ekinoxe, RWN) oraz kanałów kablowych do rozprowadzania instalacji (m.in. DLP).

 

Firma Legrand oferuje zasilacze UPS podzielone na trzy typy: modułowe, konwencjonalne oraz line interactive. Oferta skierowana jest do wszystkich obszarów zastosowań i zawiera rozwiązania gwarantujące maksymalną ochronę w zakresie mocy i czasu podtrzymania.

 

Produkowane przez nich zasilacze awaryjne - dzięki odpowiednim akcesoriom - mogą być połączone z centrum operacyjnym, gdzie ich praca będzie monitorowana 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Wybór odpowiedniego modelu gwarantuje najwyższą jakość, zwiększa też niezawodność systemu zasilania gwarantowanego. Doskonałe właściwości techniczne pozwalają na uzyskanie sprawności na poziomie do 95 proc., przy jednoczesnym zmniejszeniu strat energii i zwiększeniu oszczędności.

 

W ofercie Legrand są produkty popularnych na świecie marek Cablofil (producent siatkowych korytek kablowych), Zucchini (producent szynoprzewodów i transformatorów suchych żywicznych), Bticino (oferuje systemy domofonowe i wideodomofonowe) i Alpes Technologies (zajmuje się kompensacją mocy biernej). Każda z nich jest gwarancją optymalnych rozwiązań. Wszystkie posiadają atesty, międzynarodowe certyfikaty i spełniają rygorystyczne wymogi norm, co potwierdza ich wysoką jakość.

 

Firma posiada ponad 5 tysięcy patentów i stale poszukuje nowych rozwiązań. Część obrotów stale przeznacza na rozwój i badania. Nad innowacjami pracuje ponad 2 tysiące osób, koordynowanych przez najważniejsze ośrodki - Limoges we Francji i Varese we Włoszech.

 

Początki firmy sięgają 1860 roku i miasta Limoges we Francji. Obecnie grupa Legrand zatrudnia około 33 tysiące osób i posiada 20 proc. udziałów w rynku osprzętu elektroinstalacyjnego oraz 14 proc. udziałów w rynku dystrybucji okablowania.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-29%
-71%
-61%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia