0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Kingston


Kingston Technology 


Firma Kingston rozwinęła się w jednego największych niezależnych producentów pamięci na świecie. Założona w 1987 roku przez Johna Tu i Davida Suna firma Kingston przeszła drogę od niewielkiego przedsiębiorstwa oferującego moduł pamięci z łączówką jednorzędową do globalnej organizacji oferującej ponad 2000 produktów, które obsługują więcej niż 20 000 systemów.

Niezawodność to kamień węgielny strategii dotyczącej produktów firmy Kingston. Przyczynia się ona do wysokiego poziomu zaufania między firmą i klientami.

Firma Kingston skupia się na przekraczaniu standardów branżowych w zakresie szczegółów, jakości i niezawodności produktów. 

Skorzystaj z 32-letniego doświadczenia firmy Kingston Technology w zakresie konfiguracji pamięci.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia