Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Juniper


  Firma Juniper to drugi ze znaczących producentów sprzętu sieciowego na świecie. Ta amerykańska firma od początku swojej działalności stawiała na rozwiązywanie najważniejszych i najtrudniejszych problemów związanych z funkcjonowaniem sieci komputerowych. Szybki rozwój technologiczny i wprowadzanie wielu rozwiązań o wiele szybciej od konkurencji pozwoliło firmie osiągnąć znaczącą część rynku na świecie.

   

  Oferta firmy Juniper opiera się o inteligentne rozwiązania sieciowe i szerokie różnicowanie produktów, dzięki czemu zaspokojone są potrzeby zarówno klienta biznesowego jak i indywidualnego. Szerokie portfolio urządzeń wśród których znajdziemy routery, switche, a także popularne zapory sieciowe oparte są o system ochrony NetScreen.

   

  Skalowalność, niezawodność i wysoka wydajność to cechy, o których nie można zapomnieć opisując produkty marki Juniper. A dzięki przyjaznemu i prostemu w obsłudze systemowi zarządzania urządzenia stają się pożądane przez coraz szersze grono odbiorców.

   

  Innowacyjny, unikalny i dedykowany system zarządzania o nazwie Junos pozwala maksymalnie zredukować czas na konfigurację i obsługę systemów wdrożonych w urządzenia marki Juniper. Jego maksymalna wydajność, perfekcyjne dopracowanie oraz niezawodność nie wymaga od użytkownika wgłębiania się w dokumentacje oraz szczegółowe instrukcje użytkowania.

   

  Przełączniki Ethernetowe (w pełni skalowalna seria EX) idealnie sprawdzają się w zastosowaniach dla małych, średnich i dużych firm, instytucji czy urzędów, stają się bowiem idealną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowania wysokiej dostępności, komutacyjności i mobilności danych.

   

  Ogromną renomą na rynku cieszą się zapory sieciowe (najpopularniejsze rozwiązania to serie SRX). Firewalle Juniper łączą w sobie bogactwo rozwiązań i mechanizmów zabezpieczeń, które idealnie komponują się w systemie operacyjnym JUNOS. Produkty SRX uznawane są za elastyczne firewalle do ochrony DataCenter z możliwością obsługi ruchu do poziomu nawet 20-30 GB/s, korzystające z znanych i sprawdzonych zabezpieczeń serii NetScreen.

   

  Szeroka gama produktów i ich ogromna skalowalność zadowoli oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

   

   

  Aktualne promocje:
  -14%
  -53%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia