Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas


Firma Juniper to drugi ze znaczących producentów sprzętu sieciowego na świecie. Ta amerykańska firma od początku swojej działalności stawiała na rozwiązywanie najważniejszych i najtrudniejszych problemów związanych z funkcjonowaniem sieci komputerowych. Szybki rozwój technologiczny i wprowadzanie wielu rozwiązań o wiele szybciej od konkurencji pozwoliło firmie osiągnąć znaczącą część rynku na świecie.

 

Oferta firmy Juniper opiera się o inteligentne rozwiązania sieciowe i szerokie różnicowanie produktów, dzięki czemu zaspokojone są potrzeby zarówno klienta biznesowego jak i indywidualnego. Szerokie portfolio urządzeń wśród których znajdziemy routery, switche, a także popularne zapory sieciowe oparte są o system ochrony NetScreen.

 

Skalowalność, niezawodność i wysoka wydajność to cechy, o których nie można zapomnieć opisując produkty marki Juniper. A dzięki przyjaznemu i prostemu w obsłudze systemowi zarządzania urządzenia stają się pożądane przez coraz szersze grono odbiorców.

 

Innowacyjny, unikalny i dedykowany system zarządzania o nazwie Junos pozwala maksymalnie zredukować czas na konfigurację i obsługę systemów wdrożonych w urządzenia marki Juniper. Jego maksymalna wydajność, perfekcyjne dopracowanie oraz niezawodność nie wymaga od użytkownika wgłębiania się w dokumentacje oraz szczegółowe instrukcje użytkowania.

 

Przełączniki Ethernetowe (w pełni skalowalna seria EX) idealnie sprawdzają się w zastosowaniach dla małych, średnich i dużych firm, instytucji czy urzędów, stają się bowiem idealną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowania wysokiej dostępności, komutacyjności i mobilności danych.

 

Ogromną renomą na rynku cieszą się zapory sieciowe (najpopularniejsze rozwiązania to serie SRX). Firewalle Juniper łączą w sobie bogactwo rozwiązań i mechanizmów zabezpieczeń, które idealnie komponują się w systemie operacyjnym JUNOS. Produkty SRX uznawane są za elastyczne firewalle do ochrony DataCenter z możliwością obsługi ruchu do poziomu nawet 20-30 GB/s, korzystające z znanych i sprawdzonych zabezpieczeń serii NetScreen.

 

Szeroka gama produktów i ich ogromna skalowalność zadowoli oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

 

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-35%
-56%
-32%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia