0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Juniper


Firma Juniper to drugi ze znaczących producentów sprzętu sieciowego na świecie. Ta amerykańska firma od początku swojej działalności stawiała na rozwiązywanie najważniejszych i najtrudniejszych problemów związanych z funkcjonowaniem sieci komputerowych. Szybki rozwój technologiczny i wprowadzanie wielu rozwiązań o wiele szybciej od konkurencji pozwoliło firmie osiągnąć znaczącą część rynku na świecie.

 

Oferta firmy Juniper opiera się o inteligentne rozwiązania sieciowe i szerokie różnicowanie produktów, dzięki czemu zaspokojone są potrzeby zarówno klienta biznesowego jak i indywidualnego. Szerokie portfolio urządzeń wśród których znajdziemy routery, switche, a także popularne zapory sieciowe oparte są o system ochrony NetScreen.

 

Skalowalność, niezawodność i wysoka wydajność to cechy, o których nie można zapomnieć opisując produkty marki Juniper. A dzięki przyjaznemu i prostemu w obsłudze systemowi zarządzania urządzenia stają się pożądane przez coraz szersze grono odbiorców.

 

Innowacyjny, unikalny i dedykowany system zarządzania o nazwie Junos pozwala maksymalnie zredukować czas na konfigurację i obsługę systemów wdrożonych w urządzenia marki Juniper. Jego maksymalna wydajność, perfekcyjne dopracowanie oraz niezawodność nie wymaga od użytkownika wgłębiania się w dokumentacje oraz szczegółowe instrukcje użytkowania.

 

Przełączniki Ethernetowe (w pełni skalowalna seria EX) idealnie sprawdzają się w zastosowaniach dla małych, średnich i dużych firm, instytucji czy urzędów, stają się bowiem idealną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowania wysokiej dostępności, komutacyjności i mobilności danych.

 

Ogromną renomą na rynku cieszą się zapory sieciowe (najpopularniejsze rozwiązania to serie SRX). Firewalle Juniper łączą w sobie bogactwo rozwiązań i mechanizmów zabezpieczeń, które idealnie komponują się w systemie operacyjnym JUNOS. Produkty SRX uznawane są za elastyczne firewalle do ochrony DataCenter z możliwością obsługi ruchu do poziomu nawet 20-30 GB/s, korzystające z znanych i sprawdzonych zabezpieczeń serii NetScreen.

 

Szeroka gama produktów i ich ogromna skalowalność zadowoli oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

 

 

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia