Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

Zestawy słuchawkowe USB


Jabra logo

Oferowane zestawy słuchawkowe USB dla centrów kontaktowych i biur to kompleksowe rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w specyfikę pracy zróżnicowanych branż. Wysoka jakość dźwięku przekłada się na większą wydajność, pozwalając na skuteczną komunikację, podniesienie poziomu obsługi oraz redukcję nieporozumień. Stosowanie proponowanych produktów wiąże się również z uproszczeniem komunikacji wewnętrznej oraz optymalizacją pracy.

Ogromną zaletą zestawów jest również ich wygoda. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na wielogodzinną, komfortową pracę. W zależności od indywidualnych preferencji pracownicy mogą z nich korzystać na wiele sposobów.

Kategoria pakietów USB obejmuje szeroki wybór rozwiązań z linii Jabra BIZ 2400 USB, BIZ 2300 USB, UC Voice 150, UC Voice 250, UC Voice 550, UC Voice 750, GN 1900 USB, EVOLVE 20, EVOLVE 30, EVOLVE 40, EVOLVE 65, EVOLVE 80 oraz dodatkowe akcesoria.

Funkcjonalność i jakość oferowanych zestawów pozwala na wybór rozwiązania, które doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-18%
-48%
-64%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia