OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Zestawy słuchawkowe USB Jabra dla call center i biur

Zestawy słuchawkowe USB

Jabra logo

Oferowane zestawy słuchawkowe USB dla centrów kontaktowych i biur to kompleksowe rozwiązanie, które doskonale wpisuje się w specyfikę pracy zróżnicowanych branż. Wysoka jakość dźwięku przekłada się na większą wydajność, pozwalając na skuteczną komunikację, podniesienie poziomu obsługi oraz redukcję nieporozumień. Stosowanie proponowanych produktów wiąże się również z uproszczeniem komunikacji wewnętrznej oraz optymalizacją pracy.

Ogromną zaletą zestawów jest również ich wygoda. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na wielogodzinną, komfortową pracę. W zależności od indywidualnych preferencji pracownicy mogą z nich korzystać na wiele sposobów.

Kategoria pakietów USB obejmuje szeroki wybór rozwiązań z linii Jabra BIZ 2400 USB, BIZ 2300 USB, UC Voice 150, UC Voice 250, UC Voice 550, UC Voice 750, GN 1900 USB, EVOLVE 20, EVOLVE 30, EVOLVE 40, EVOLVE 65, EVOLVE 80 oraz dodatkowe akcesoria.

Funkcjonalność i jakość oferowanych zestawów pozwala na wybór rozwiązania, które doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia