0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Zestawy słuchawkowe Jabra dla call center i biur

Zestawy słuchawkowe dla Call Centres i biur


Jabra logo

Szeroka oferta zestawów słuchawkowych dedykowanych centrom kontaktowym i biurom obejmuje zestawy innowacyjnych rozwiązań, które sprawdzą się w różnych typach organizacji. Dzięki doskonałej jakości dźwięku i redukcji szumów użytkownicy mogą pracować nawet w trudnych warunkach, gdy w pomieszczeniu jest bardzo głośno.

Rozwiązania oferowane są w seriach Jabra BIZ 2400, BIZ 2300, GN 2100, GN 2000 oraz BIZ 1900. Dużą popularnością cieszą się m.in. modele Jabra GN 2100 Mono 3-in-1, Jabra BIZ 2300, Jabra GN 2000 IP Mono, Jabra GN 2100 Duo Flex-Boom, Jabra GN 2100 Duo Telecoil Noise-Cancelling microphone boom czy Jabra BIZ 2400 Duo IP Wideband-Headset (QD). Każdy z nich to gwarancja właściwego wyboru. Ich niezawodność, funkcjonalność oraz stabilna praca pozwalają na usprawnienie codziennych działań. Wysoka wydajność, ulepszona obsługa i maksimum wygody to tylko niektóre z zalet współpracy z nimi.

Korzystny stosunek ceny do jakości sprawia, że oferowane produkty cieszą się sporą popularnością, intuicyjnie wpisując się w działanie centrów kontaktowych i biur na całym świecie.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia