Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Zestawy słuchawkowe dla centrów kontaktowych i biur

  Zestawy słuchawkowe dla Call Centres i biur


  Jabra logo

  Szeroka oferta zestawów słuchawkowych dedykowanych centrom kontaktowym i biurom obejmuje zestawy innowacyjnych rozwiązań, które sprawdzą się w różnych typach organizacji. Dzięki doskonałej jakości dźwięku i redukcji szumów użytkownicy mogą pracować nawet w trudnych warunkach, gdy w pomieszczeniu jest bardzo głośno.

  Rozwiązania oferowane są w seriach Jabra BIZ 2400, BIZ 2300, GN 2100, GN 2000 oraz BIZ 1900. Dużą popularnością cieszą się m.in. modele Jabra GN 2100 Mono 3-in-1, Jabra BIZ 2300, Jabra GN 2000 IP Mono, Jabra GN 2100 Duo Flex-Boom, Jabra GN 2100 Duo Telecoil Noise-Cancelling microphone boom czy Jabra BIZ 2400 Duo IP Wideband-Headset (QD). Każdy z nich to gwarancja właściwego wyboru. Ich niezawodność, funkcjonalność oraz stabilna praca pozwalają na usprawnienie codziennych działań. Wysoka wydajność, ulepszona obsługa i maksimum wygody to tylko niektóre z zalet współpracy z nimi.

  Korzystny stosunek ceny do jakości sprawia, że oferowane produkty cieszą się sporą popularnością, intuicyjnie wpisując się w działanie centrów kontaktowych i biur na całym świecie.

  Aktualne promocje:
  -16%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia