Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

Konferencyjne urządzenia USB Audio


Jabra logo

Oferowane przez firmę Jabra profesjonalne urządzenia konferencyjne USB Audio łamią bariery komunikacyjne, stanowiąc kompleksowe rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko podczas pracy stacjonarnej, ale i w podróżach służbowych. Kompaktowa, stabilna konstrukcja proponowanych modeli pozwala na swobodne zarządzanie nimi i dopasowanie ich do indywidualnych wymagań. Umożliwia m.in. organizowanie rozmów konferencyjnych u współpracowników czy podczas delegacji. To spore ułatwienie, pozwalające być w stałym kontakcie z siecią współpracowników i klientów. Intuicyjna obsługa dodatkowo upraszcza ten proces.

Seria obejmuje produkty z linii Jabra SPEAK 410 i 510 oraz DIAL 550 USB Handset. Sporą popularnością cieszą się modele Jabra SPEAK 510 Speakerphone for UC&BT, DIAL 550, Multi Softphone oraz SPEAK 510 + Speakerphone for UC&BT plus Bundle LINK 360.

Wysoka jakość oferowanych przez firmę rozwiązań sprawdza się w zastosowaniach biznesowych na całym świecie. Ich zaletą jest także atrakcyjny stosunek ceny do dostępnych funkcjonalności.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-18%
-14%
-2%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia