Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

  Konferencyjne urządzenia USB Audio


  Jabra logo

  Oferowane przez firmę Jabra profesjonalne urządzenia konferencyjne USB Audio łamią bariery komunikacyjne, stanowiąc kompleksowe rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko podczas pracy stacjonarnej, ale i w podróżach służbowych. Kompaktowa, stabilna konstrukcja proponowanych modeli pozwala na swobodne zarządzanie nimi i dopasowanie ich do indywidualnych wymagań. Umożliwia m.in. organizowanie rozmów konferencyjnych u współpracowników czy podczas delegacji. To spore ułatwienie, pozwalające być w stałym kontakcie z siecią współpracowników i klientów. Intuicyjna obsługa dodatkowo upraszcza ten proces.

  Seria obejmuje produkty z linii Jabra SPEAK 410 i 510 oraz DIAL 550 USB Handset. Sporą popularnością cieszą się modele Jabra SPEAK 510 Speakerphone for UC&BT, DIAL 550, Multi Softphone oraz SPEAK 510 + Speakerphone for UC&BT plus Bundle LINK 360.

  Wysoka jakość oferowanych przez firmę rozwiązań sprawdza się w zastosowaniach biznesowych na całym świecie. Ich zaletą jest także atrakcyjny stosunek ceny do dostępnych funkcjonalności.

  Aktualne promocje:
  -54%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia