OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Urządzenia konferencyjne Jabra USB Audio

Konferencyjne urządzenia USB Audio

Jabra logo

Oferowane przez firmę Jabra profesjonalne urządzenia konferencyjne USB Audio łamią bariery komunikacyjne, stanowiąc kompleksowe rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko podczas pracy stacjonarnej, ale i w podróżach służbowych. Kompaktowa, stabilna konstrukcja proponowanych modeli pozwala na swobodne zarządzanie nimi i dopasowanie ich do indywidualnych wymagań. Umożliwia m.in. organizowanie rozmów konferencyjnych u współpracowników czy podczas delegacji. To spore ułatwienie, pozwalające być w stałym kontakcie z siecią współpracowników i klientów. Intuicyjna obsługa dodatkowo upraszcza ten proces.

Seria obejmuje produkty z linii Jabra SPEAK 410 i 510 oraz DIAL 550 USB Handset. Sporą popularnością cieszą się modele Jabra SPEAK 510 Speakerphone for UC&BT, DIAL 550, Multi Softphone oraz SPEAK 510 + Speakerphone for UC&BT plus Bundle LINK 360.

Wysoka jakość oferowanych przez firmę rozwiązań sprawdza się w zastosowaniach biznesowych na całym świecie. Ich zaletą jest także atrakcyjny stosunek ceny do dostępnych funkcjonalności.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia