OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Kable EHS i przełączniki Jabra

Adaptery i wzmacniacze Jabra

Jabra logo

Produkty oferowane przez firmę Jabra w kategorii EHS & Hook Switch obejmują rozwiązania niezbędne do prawidłowego działania urządzeń producenta. Są wśród nich m.in. adaptery, oraz wzmacniacze z serii Electronic Hook Switch, Hook Switch RHL oraz Accoustic Protection. Każdy z nich cechuje się wysoką jakością wykonania i niezawodnym działaniem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponowane produkty spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających centrów i biur z różnych branż. Bogata oferta i nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań sprawiają, że Jabra dynamicznie się rozwija, dostarczając klientom produkty bazujące na innowacyjnych technologiach.

Cel firmy koncentruje się wokół narzędzi do błyskawicznej, intuicyjnej komunikacji dla użytkowników mobilnych, centrów kontaktowych oraz biur. Przełomowe rozwiązania i atrakcyjne ceny sprawiają, że cieszą się sporą popularnością na całym świecie.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia