Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

Adaptery i wzmacniacze Jabra


Jabra logo

Produkty oferowane przez firmę Jabra w kategorii EHS & Hook Switch obejmują rozwiązania niezbędne do prawidłowego działania urządzeń producenta. Są wśród nich m.in. adaptery, oraz wzmacniacze z serii Electronic Hook Switch, Hook Switch RHL oraz Accoustic Protection. Każdy z nich cechuje się wysoką jakością wykonania i niezawodnym działaniem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponowane produkty spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających centrów i biur z różnych branż. Bogata oferta i nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań sprawiają, że Jabra dynamicznie się rozwija, dostarczając klientom produkty bazujące na innowacyjnych technologiach.

Cel firmy koncentruje się wokół narzędzi do błyskawicznej, intuicyjnej komunikacji dla użytkowników mobilnych, centrów kontaktowych oraz biur. Przełomowe rozwiązania i atrakcyjne ceny sprawiają, że cieszą się sporą popularnością na całym świecie.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-14%
-2%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia