0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Jabra DECT

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe dla Call Centers i biur


Jabra logo

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe dla centrów kontaktowych i biur pozwalają pracownikom na większą swobodę ruchów podczas wykonywania codziennych obowiązków. Dzięki nim podczas prowadzenia rozmowy można podejść do drukarki, zaparzyć kawę czy po prostu rozprostować nogi. Jest to szczególnie ważne z biurach, w których praca polega na ciągłym prowadzeniu rozmów.

Wprowadzenie bezprzewodowych urządzeń nie tylko jest zdrowszym rozwiązaniem, wpływa też na większą swobodę i wzrost poziomu zadowolenia pracowników. Wiąże się także ze zwiększeniem wydajności – wykonując wiele zadań w tym samym czasie (jak np. w przypadku wspomnianej drukarki) pracownik oszczędza czas, który przeznaczyłby na to po zakończeniu konwersacji telefonicznej. Produkty eliminują także problem rozmów konferencyjnych, które mogą być prowadzone z dowolnego miejsca z zapewnieniem najwyższej jakości dźwięku.

Rozwiązania oferowane są w kategoriach Jabra PRO 9400 DECT, PRO 900 DECT oraz GN 9120 DECT. Wśród nich najbardziej popularne są produkty Jabra PRO 9465 Duo DECT, PRO 920 Mono DECT, GN 9120 Mono DECT-GAP oraz PRO 930 Mono DECT for PC (Softphone).

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia