Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Bluetooth

  Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Bluetooth


  Jabra logo

  Oferowane przez firmę Jabra bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Bluetooth dla centrów kontaktowych i biur obejmują rozwiązania z serii SUPREME UC Bluetooth with Nano Dongle USB, MOTION UC oraz PRO 900 Bluetooth.

  Pierwsze z nich zapewniają wydajne połączenia komórkowe i internetowe z doskonałym systemem redukcji szumów. Wykazują się pełną kompatybilnością z wiodącymi platformami UC i telefonami programowymi nowej generacji. Aplikacja Jabra CONNECT pozwala na swobodną kontrolę urządzeń. Odwracany wysięgnik zwiększa komfort pracy, zapewniając intuicyjną aktywację.

  Drugie z urządzeń oferuje maksymalną wygodę i komfortowe użytkowanie, pozwalające na dużą swobodę. Kilkukrotnie większy niż w podobnych zestawach zasięg umożliwia idealne dostosowanie się użytkownika. Całość zamknięta jest w bezpiecznym neoprenowym futerale.

  Trzecia kategoria dotyczy rozwiązania PRO 900 Bluetooth - profesjonalnego zestawu, który gwarantuje zwiększenie produktywności i intuicyjne działanie. Dzięki opcjom regulacji natężenia i dźwięku użytkownicy mogą pracować nawet w zagęszczonych środowiskach.

  Proponowane modele są gwarancją najwyższej jakości wykonania i zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu nowych technologii. Ich stosowanie pozwala na zwiększenie mobilności i wydajności.

  Aktualne promocje:
  -15%
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia