Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Bluetooth


Jabra logo

Oferowane przez firmę Jabra bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Bluetooth dla centrów kontaktowych i biur obejmują rozwiązania z serii SUPREME UC Bluetooth with Nano Dongle USB, MOTION UC oraz PRO 900 Bluetooth.

Pierwsze z nich zapewniają wydajne połączenia komórkowe i internetowe z doskonałym systemem redukcji szumów. Wykazują się pełną kompatybilnością z wiodącymi platformami UC i telefonami programowymi nowej generacji. Aplikacja Jabra CONNECT pozwala na swobodną kontrolę urządzeń. Odwracany wysięgnik zwiększa komfort pracy, zapewniając intuicyjną aktywację.

Drugie z urządzeń oferuje maksymalną wygodę i komfortowe użytkowanie, pozwalające na dużą swobodę. Kilkukrotnie większy niż w podobnych zestawach zasięg umożliwia idealne dostosowanie się użytkownika. Całość zamknięta jest w bezpiecznym neoprenowym futerale.

Trzecia kategoria dotyczy rozwiązania PRO 900 Bluetooth - profesjonalnego zestawu, który gwarantuje zwiększenie produktywności i intuicyjne działanie. Dzięki opcjom regulacji natężenia i dźwięku użytkownicy mogą pracować nawet w zagęszczonych środowiskach.

Proponowane modele są gwarancją najwyższej jakości wykonania i zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu nowych technologii. Ich stosowanie pozwala na zwiększenie mobilności i wydajności.

Aktualne promocje:
-48%
Rabat -50% na kursy Senetic Academy!
Dołącz do newslettera i odbierz kod rabatowy!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia