OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Jabra Bluetooth

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Bluetooth

Jabra logo

Oferowane przez firmę Jabra bezprzewodowe zestawy słuchawkowe Bluetooth dla centrów kontaktowych i biur obejmują rozwiązania z serii SUPREME UC Bluetooth with Nano Dongle USB, MOTION UC oraz PRO 900 Bluetooth.

Pierwsze z nich zapewniają wydajne połączenia komórkowe i internetowe z doskonałym systemem redukcji szumów. Wykazują się pełną kompatybilnością z wiodącymi platformami UC i telefonami programowymi nowej generacji. Aplikacja Jabra CONNECT pozwala na swobodną kontrolę urządzeń. Odwracany wysięgnik zwiększa komfort pracy, zapewniając intuicyjną aktywację.

Drugie z urządzeń oferuje maksymalną wygodę i komfortowe użytkowanie, pozwalające na dużą swobodę. Kilkukrotnie większy niż w podobnych zestawach zasięg umożliwia idealne dostosowanie się użytkownika. Całość zamknięta jest w bezpiecznym neoprenowym futerale.

Trzecia kategoria dotyczy rozwiązania PRO 900 Bluetooth - profesjonalnego zestawu, który gwarantuje zwiększenie produktywności i intuicyjne działanie. Dzięki opcjom regulacji natężenia i dźwięku użytkownicy mogą pracować nawet w zagęszczonych środowiskach.

Proponowane modele są gwarancją najwyższej jakości wykonania i zastosowania najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu nowych technologii. Ich stosowanie pozwala na zwiększenie mobilności i wydajności.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia