OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Akcesoria i kable Jabra

Seria akcesoriów i kabli Jabra

Jabra logo

Seria akcesoriów i kabli oferowanych przez firmę Jabra stanowi dopełnienie pełnej rodziny produktów. Znajdziemy wśród nich elementy potrzebne do prawidłowego działania proponowanych rozwiązań. Szeroki wybór umożliwia dopasowanie sposobu noszenia danego urządzenia do indywidualnych preferencji użytkownika.

Producent dba o to, by urządzenia prezentowały najwyższą jakość wykonania z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu od lat z powodzeniem dostarcza innowacje do biur i centrów na całym świecie. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody i wyróżnienia w branżowych rankingach, m.in. CES Innovation, iF, Red Dot czy CNET.

W przypadku pytań odnośnie konkretnych produktów, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania oraz przedstawi szczegóły oferty.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia