Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
office365-pakiety-i-ceny

veritas

Seria akcesoriów i kabli Jabra


Jabra logo

Seria akcesoriów i kabli oferowanych przez firmę Jabra stanowi dopełnienie pełnej rodziny produktów. Znajdziemy wśród nich elementy potrzebne do prawidłowego działania proponowanych rozwiązań. Szeroki wybór umożliwia dopasowanie sposobu noszenia danego urządzenia do indywidualnych preferencji użytkownika.

Producent dba o to, by urządzenia prezentowały najwyższą jakość wykonania z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu od lat z powodzeniem dostarcza innowacje do biur i centrów na całym świecie. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody i wyróżnienia w branżowych rankingach, m.in. CES Innovation, iF, Red Dot czy CNET.

W przypadku pytań odnośnie konkretnych produktów, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który pomoże Państwu w wyborze odpowiedniego rozwiązania oraz przedstawi szczegóły oferty.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-50%
-64%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia