0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Jabra

Jabra - szybka i łatwa komunikacja

Jabra logo

Działalność firmy Jabra skupia się wokół nowoczesnych zestawów słuchawkowych i rozwiązań głośnomówiących. Placówki handlowe producenta można spotkać na całym świecie. Misją firmy jest tworzenie narzędzi do szybkiej i łatwej komunikacji dla użytkowników mobilnych, pracowników biurowych oraz każdego, kto ceni sobie wysoką jakość bazującą na najnowszych osiągnięciach technologicznych.

Otwierając się na potrzeby klientów, firma aktywnie pracuje nad nowymi rozwiązaniami, wykorzystując jednocześnie potencjał istniejących, stabilnych narzędzi. Upatrując w technologii możliwość rozwoju użytkowników i pozbycia się nadmiernego balastu sprzętowego, tworzy urządzenia będące synonimem nowoczesności, które intuicyjnie wpisują się w pracę i czas wolny, pozwalając funkcjonować zgodnie z własnymi zasadami.

Jabra opiera swoją działalność na osiągnięciach doświadczonej firmy nadrzędnej GN Store Nord, istniejącej na rynku od ponad 140 lat. To solidny fundament, którego praca również skupiała się wokół nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Połączenie zaawansowanej wiedzy technicznej, profesjonalizmu, kreatywności i ambicji sprawia, że każdy ich produkt jest gwarancją zadowolenia i niezawodności.

Oferowane przez firmę zestawy słuchawkowe doczekały się wielu nagród, m.in. za innowacyjność i nowoczesny design. Producent może się pochwalić m.in. wyróżnieniem CES Innovation, nagrodą za wzornictwo iF, Red Dot, T3 oraz tytułem „Wybór redaktorów portalu CNET”. Sukcesy oraz związana z nimi satysfakcja są mobilizacją do tworzenia jeszcze lepszych rozwiązań. Traktując je jako wyzwanie, firma dynamicznie się rozwija, tworząc produkty wykorzystujące niestandardowe elementy, pozwalające na jeszcze lepszą integrację z użytkownikiem.

Lata współpracy z liderami z zakresu telekomunikacji i zdobyte dzięki temu doświadczenie sprawiają, że Jabra kompleksowo spełnia nawet najwyższe oczekiwania klientów. Niezawodna komunikacja usprawnia codzienne działania, dzięki czemu praca jest bardziej wydajna.

W ofercie producenta znajdują się rozwiązania m.in. z obszaru zestawów słuchawkowych dla centrów kontaktowych i biur, urządzeń konferencyjnych czy narzędzi dedykowanych technologiom mobilnym.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia