Twój koszyk
Zamówienie: 0 produktów0,00 zł
Zapytanie: 0 produktów0,00 zł
Ładowanie...
Potrzebujesz pomocy lub porady?
Nasz dział handlowy chętnie udzieli Państwu potrzebnych informacji:
Sprzęt sieciowy
+48 32 420 92 40

Serwery, storage, backup
+48 32 420 92 30

Microsoft
+48 32 420 92 11

Bezpieczeństwo
+48 32 420 92 21

Wirtualizacja
+48 32 420 92 13

Zasilanie awaryjne
+48 32 420 92 39

Microsoft Azure
+48 32 420 92 19

Microsoft Office
+48 32 420 92 20
office365-pakiety-i-ceny

wyprzedaz

veritas

kampania-vmware-horizon-q4-senetic

Jabra - szybka i łatwa komunikacja


Jabra logo

Działalność firmy Jabra skupia się wokół nowoczesnych zestawów słuchawkowych i rozwiązań głośnomówiących. Placówki handlowe producenta można spotkać na całym świecie. Misją firmy jest tworzenie narzędzi do szybkiej i łatwej komunikacji dla użytkowników mobilnych, pracowników biurowych oraz każdego, kto ceni sobie wysoką jakość bazującą na najnowszych osiągnięciach technologicznych.

Otwierając się na potrzeby klientów, firma aktywnie pracuje nad nowymi rozwiązaniami, wykorzystując jednocześnie potencjał istniejących, stabilnych narzędzi. Upatrując w technologii możliwość rozwoju użytkowników i pozbycia się nadmiernego balastu sprzętowego, tworzy urządzenia będące synonimem nowoczesności, które intuicyjnie wpisują się w pracę i czas wolny, pozwalając funkcjonować zgodnie z własnymi zasadami.

Jabra opiera swoją działalność na osiągnięciach doświadczonej firmy nadrzędnej GN Store Nord, istniejącej na rynku od ponad 140 lat. To solidny fundament, którego praca również skupiała się wokół nowoczesnych narzędzi komunikacyjnych. Połączenie zaawansowanej wiedzy technicznej, profesjonalizmu, kreatywności i ambicji sprawia, że każdy ich produkt jest gwarancją zadowolenia i niezawodności.

Oferowane przez firmę zestawy słuchawkowe doczekały się wielu nagród, m.in. za innowacyjność i nowoczesny design. Producent może się pochwalić m.in. wyróżnieniem CES Innovation, nagrodą za wzornictwo iF, Red Dot, T3 oraz tytułem „Wybór redaktorów portalu CNET”. Sukcesy oraz związana z nimi satysfakcja są mobilizacją do tworzenia jeszcze lepszych rozwiązań. Traktując je jako wyzwanie, firma dynamicznie się rozwija, tworząc produkty wykorzystujące niestandardowe elementy, pozwalające na jeszcze lepszą integrację z użytkownikiem.

Lata współpracy z liderami z zakresu telekomunikacji i zdobyte dzięki temu doświadczenie sprawiają, że Jabra kompleksowo spełnia nawet najwyższe oczekiwania klientów. Niezawodna komunikacja usprawnia codzienne działania, dzięki czemu praca jest bardziej wydajna.

W ofercie producenta znajdują się rozwiązania m.in. z obszaru zestawów słuchawkowych dla centrów kontaktowych i biur, urządzeń konferencyjnych czy narzędzi dedykowanych technologiom mobilnym.

Wyprzedaż
Potrzebujesz sprzęt na wczoraj lub masz mocno ograniczony budżet? Zobacz co oferujemy w naszej wyprzedaży!
Masz pytanie?
Zadwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-83%
-27%
Niepoprawny adres e-mail.
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami!
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy! Twój adres e-mail wymaga potwierdzenia. Sprawdź pocztę, wysłaliśmy na adres %1$s list z linkiem potwierdzającym.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia