0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
Monitory dla graczy

Monitory iiyama dla graczy – gwarancja płynnego obrazu


iiyama logo

Monitory przeznaczone dla graczy to prawdziwe wyzwanie dla entuzjastów rozrywki na najwyższym poziomie. Zachowując wysoką płynność podczas najszybszych sekwencji, gwarantują niezapomniane emocje i niespotykaną jakość. Dzięki odświeżaniu 144Hz przyjemność z gry jest nieporównywalnie większa od rozgrywek z wykorzystaniem tradycyjnych rozwiązań. Odpowiednia karta graficzna, wyposażenie w DVI dual link, HDMI czy DisplayPort tworzy z proponowanych urządzeń ofertę dla graczy oczekujących perfekcji przy każdym detalu.

Wysoka jakość

Jakość proponowanych monitorów spełnia wymagania najbardziej wymagających graczy. Wyposażono je w zróżnicowane możliwości regulacji ekranu. W przypadku pytań odnośnie możliwości konkretnych produktów lub wątpliwości, który model będzie dla Państwa odpowiedni, zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem, który przedstawi szczegóły oferty.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia