0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Home Office HardwareHome Office Hardware
Desktop Monitors Widescreen

Protected LED Monitors – matryca z wzmocnioną powłoką


iiyama logo

Protected LED Monitors to monitory, które posiadają specjalną powłokę ze wzmocnionego szkła, które chroni matrycę przez uszkodzeniami mechanicznymi. Monitory wzmocnione iiyama dzięki swoim właściwościom przeznaczone są przede wszystkim do użytku w miejscach, gdzie są narażone na ryzyko uszkodzenia bardziej, niż w przypadku użytku domowego lub biurze. Wykorzystywane są zatem w budynkach użyteczności publicznej, szkołach, a także w przemyśle.

Nie tylko zwiększona ochrona

Zastosowanie powłoki ochronnej w monitorach marki iiyama nie wpływa na jakość wyświetlania. Użytkownicy cieszyć się mogą wyraźnym i świetnie odwzorowującym kolory obrazem. Urządzenia wyróżniają się krótkim czasem reakcji, kontrastem na wysokim poziomie i rozdzielczością, które w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniamizapewniają przyjemność i komfort podczas użytkowania monitora. Poszczególne modele monitorów iiyama z powłoką ze wzmocnionego szkła dostępne są w atrakcyjnej ofercie cenowej.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia