Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Monitory LCD

  Monitory iiyama – dobry wybór, rozsądna cena


  iiyama logo

  Monitory to specjalność firmy iiyama. Dokładając wszelkich starań do oferowania produktów będących połączeniem wysokiej jakości, nowoczesnych technologii i wytrzymałości, firma wyznacza nowy kierunek rozwoju. Dzięki tworzeniu produktów przyjaznych dla klientów urządzenia cieszą się bardzo dużą popularnością, uzupełniając strukturę wielu środowisk domowych i roboczych na całym świecie. Ich niezawodność i komfort sprawiają, że trafiają do coraz większej liczby odbiorców.

  Szeroki wybór

  W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt funkcjonalnych monitorów iiyama. Spośród modeli LCD można zdecydować się na rozwiązania 5:4 LED, CCTV, LED, Protected LED oraz urządzenia przeznaczone dla graczy i grafików. Każdy z nich to gwarancja wydajnej pracy i długiego działania. Korzystny stosunek ceny do oferowanych możliwości to dodatkowa zaleta oferowanych produktów. W przypadku wątpliwości odnośnie odpowiedniego wyboru zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia