0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Monitory LCD iiyama

Monitory iiyama – dobry wybór, rozsądna cena

iiyama logo

Monitory to specjalność firmy iiyama. Dokładając wszelkich starań do oferowania produktów będących połączeniem wysokiej jakości, nowoczesnych technologii i wytrzymałości, firma wyznacza nowy kierunek rozwoju. Dzięki tworzeniu produktów przyjaznych dla klientów urządzenia cieszą się bardzo dużą popularnością, uzupełniając strukturę wielu środowisk domowych i roboczych na całym świecie. Ich niezawodność i komfort sprawiają, że trafiają do coraz większej liczby odbiorców.

Szeroki wybór

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt funkcjonalnych monitorów iiyama. Spośród modeli LCD można zdecydować się na rozwiązania 5:4 LED, CCTV, LED, Protected LED oraz urządzenia przeznaczone dla graczy i grafików. Każdy z nich to gwarancja wydajnej pracy i długiego działania. Korzystny stosunek ceny do oferowanych możliwości to dodatkowa zaleta oferowanych produktów. W przypadku wątpliwości odnośnie odpowiedniego wyboru zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia