Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!

Monitory iiyama – dobry wybór, rozsądna cena


iiyama logo

Monitory to specjalność firmy iiyama. Dokładając wszelkich starań do oferowania produktów będących połączeniem wysokiej jakości, nowoczesnych technologii i wytrzymałości, firma wyznacza nowy kierunek rozwoju. Dzięki tworzeniu produktów przyjaznych dla klientów urządzenia cieszą się bardzo dużą popularnością, uzupełniając strukturę wielu środowisk domowych i roboczych na całym świecie. Ich niezawodność i komfort sprawiają, że trafiają do coraz większej liczby odbiorców.

Szeroki wybór

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt funkcjonalnych monitorów iiyama. Spośród modeli LCD można zdecydować się na rozwiązania 5:4 LED, CCTV, LED, Protected LED oraz urządzenia przeznaczone dla graczy i grafików. Każdy z nich to gwarancja wydajnej pracy i długiego działania. Korzystny stosunek ceny do oferowanych możliwości to dodatkowa zaleta oferowanych produktów. W przypadku wątpliwości odnośnie odpowiedniego wyboru zachęcamy do skontaktowania się z naszym zespołem.

Info Box
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz:

+48 32 420 92 00
info at senetic dot pl
Aktualne promocje:
-18%
-70%
-14%
Zostańmy w kontakcie!
Dołącz do naszego newslettera i bądź zawsze na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami
Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.
Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Partnerstwa
Certyfikaty i wyróżnienia