0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Touchscreen - Desktop (PCAP 10P)

Optical Touch – szybka reakcja na dotyk


iiyama logo

Stosowana w monitorach iiyama technologia optyczna podczas dotyku blokuje przesyłanie promieni podczerwieni zarejestrowanych przez kontroler, a następnie przetwarza na sygnał cyfrowy, który jest przekazywany do sterownika. Optical Touch nie wykorzystuje dodatkowej nakładki na ekran. W przypadku technologii optycznej nie trzeba dotykać matrycy, ponieważ dotyk rejestrowany jest już podczas zbliżenia palca do ekranu. Urządzenia reagują na dotyk niemalże każdym przedmiotem.

Wysoka jakość obrazu

Technologia wykorzystująca czujniki dotykowe w żaden sposób nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu. Zaletą ekranów typu Optical Touch jest również trwałość oraz odporność na zarysowania, co także związane jest z brakiem dodatkowych nakładek na monitorze oraz brakiem bezpośredniego kontaktu z sensorami. Zastosowanie funkcji Multi-Touch pozwala na wykrywanie jednoczesnego dotknięcia ekranu dwoma palcami, co wpływa na komfort obsługi urządzenia oraz szybkość. Monitory iiyama wykorzystujące technologię optyczną to seria MTS.

Aktualne promocje:
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia