0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Professional Touchscreen monitors

Saw Touch – technologia fal akustycznych

iiyama logo

Monitory iiyama wykorzystujące technologię akustyczną wyróżniają się wysoka przepuszczalnością światła, a także doskonałą wyrazistością. Urządzenia bazujące na rozwiązaniach Saw Touch posiadają specjalną nakładkę, która przy wykorzystaniu fali ultradźwiękowej rozchodzącej się po ekranie, wykrywa dotyk. Przetworniki odbierające sygnał umieszczane są w rogach monitora i tym samym odseparowane od warstwy dotykowej, co stanowi skuteczną ochronę przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Matryca odporna na zarysowania

Monitory dotykowe iiyama o technologii fal akustycznych są odporne na zarysowania, co sprawia, że mogą być wykorzystywane w miejscach użyteczności publicznej. Ekran pokryty jest pokryty szkłem, dzięki czemu wyświetlany obraz świetnie odwzorowuje kolory.  W przypadku pojawienia się ewentualnych zarysowań na ekranie, urządzenie nadal spełnia swoją funkcję, ponieważ tego typu uszkodzenia nie mają wpływu na działanie dotyku. Monitory Saw Touch obsługiwane mogą być ręką lub też specjalnym rysikiem o miękkiej końcówce.

Wybrane dla Ciebie

Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Niepoprawny adres e-mail.
Ten adres Email jest już potwierdzony.
Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
Dziękujemy!
Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia