OK
0
Zapytanie
0,00 zł
0
Koszyk
0,00 zł
Ładowanie...
Ładowanie...
Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Zaktualizowano zapytania i zamówienie! Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
Produkt jest niedostępny.
Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
Ekrany wielkoformatowe iiyama

Monitory wielkoformatowe iiyama – jakość dla profesjonalistów

iiyama logo

Oferowane przez firmę iiyama monitory wielkoformatowe dostępne są w wielu rozmiarach i posiadają zróżnicowane funkcje, dzięki czemu każdy użytkownik może dobrać rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Urządzenia wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wykorzystaniem technologii Full HD. Są gwarancją doskonałych kątów widzenia, wysokiego kontrastu i idealnego odwzorowania kolorów. Przydatny czujnik oświetlenia dostosowuje je do warunków zewnętrznych.

Szerokie możliwości

Monitory sprawdzą się w salach konferencyjnych, galeriach handlowych, fabrykach oraz wielu innych miejscach, w których podstawą jest czytelny, atrakcyjny przekaz. Dzięki kompatybilności z wieloma rozwiązaniami obsługa urządzeń jest niezwykle łatwa. Standard VESA gwarantuje bezproblemowy montaż, a pilot oraz umieszczone z boku przyciski upraszczają obsługę i konfigurację. Korzystny stosunek ceny do oferowanych możliwości sprawia, że produkty iiyama cieszą się dużą popularnością.

Wybrane dla Ciebie
Bądź zawsze na bieżąco!
Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA... [więcej]

Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

Portal dla resellerów
Wszystko, czego szukasz.Dołącz do nas!
Senetic B2B
Senetic B2BPlatforma dla klientów biznesowychDołącz do nas!
Partnerstwa
Metody płatności
Metody wysyłki
Certyfikaty i wyróżnienia