Polska (Zmień)
Przygotowaliśmy dla Ciebie nasz sklep w Twoim języku i walucie.
Wybierz swoją lokalizację:
  0
  Zapytanie
  0,00 zł
  0
  Koszyk
  0,00 zł
  Ładowanie...
  Ładowanie...
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Zaktualizowano zapytania i zamówienie!Zaktualizowano zapytania i zamówienie!
  Produkt jest niedostępny.
  Przepraszamy, nie dysponujemy większą ilością produktu.
  Home Office HardwareHome Office Hardware
  Ekrany wielkoformatowe

  Monitory wielkoformatowe iiyama – jakość dla profesjonalistów


  iiyama logo

  Oferowane przez firmę iiyama monitory wielkoformatowe dostępne są w wielu rozmiarach i posiadają zróżnicowane funkcje, dzięki czemu każdy użytkownik może dobrać rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb. Urządzenia wyróżniają się wysoką jakością wykonania i wykorzystaniem technologii Full HD. Są gwarancją doskonałych kątów widzenia, wysokiego kontrastu i idealnego odwzorowania kolorów. Przydatny czujnik oświetlenia dostosowuje je do warunków zewnętrznych.

  Szerokie możliwości

  Monitory sprawdzą się w salach konferencyjnych, galeriach handlowych, fabrykach oraz wielu innych miejscach, w których podstawą jest czytelny, atrakcyjny przekaz. Dzięki kompatybilności z wieloma rozwiązaniami obsługa urządzeń jest niezwykle łatwa. Standard VESA gwarantuje bezproblemowy montaż, a pilot oraz umieszczone z boku przyciski upraszczają obsługę i konfigurację. Korzystny stosunek ceny do oferowanych możliwości sprawia, że produkty iiyama cieszą się dużą popularnością.

  Aktualne promocje:
  Bądź zawsze na bieżąco!
  Zapisz się do newslettera i nie przegap żadnej promocji!

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA...[więcej]

  Naciskając „Zapisz się” wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych na podany adres e-mail. Administratorem Twoich danych osobowych będzie Senetic SA z siedzibą w ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Polska. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w polityce prywatności.

  Niepoprawny adres e-mail.
  Ten adres Email jest już potwierdzony.
  Ten adres Email jest jeszcze niepotwierdzony.
  Dziękujemy!
  Sprawdź swoją skrzynkę - otrzymasz od nas wiadomość z prośbą o potwierdzenie zapisu do newslettera.
  Partnerstwa
  Certyfikaty i wyróżnienia